Mininka Mininka komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Oddechové pohodové čtení. Nu, po sérii Royalové a Off Campus jsem čekala od autorky asi trošičku víc. Přečíst ji doporučuji, pokud máte tuto autorku a její série rádi, nicméně podruhé už ji číst nebudu. :)

25.03.2018 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku knihy mi nevadilo, když jsem ji četla sem tam, podle času. Jakmile se ale začaly příběhy postav prolínat, už jsem musela číst každou volnou chviličku, až mě knížka zcela pohltila. Zanechala ve mně velmi silný dojem. Konec byl opravdu nečekaný a přišel pro mě i šok při zjištění, kdo byl nakonec vrahem Janie. Epilog na téma ,,co kdyby" byl třešinkou na dortu této knihy. Určitě doporučuji přečíst!! :)

14.03.2018 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Tajně jsem doufala, že poslední díl bude o Conorovi a jupí! ALE! Docela mi tam chyběl ten drive, který byl u předchozích dvou dílů. Celkově mi to hned od začátku přišlo trochu přitažené za vlasy, ale moc se mi líbilo, že autorka tentokrát jako hrdinku příběhu dala obyčejnou holku s křivkami, nadváhou a nejistotami, se kterými se hodně z nás potýká, čímž mi Taylor nejvíc ze všech holek ze série přirostla k srdci. Elle to prostě umí!

20.05.2024 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Nejdřív se mi do knížky vůbec nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem se do toho pustila. Taková jednohubka, kterou jsem za den zhltla. :-) Kdo má rád dark romance, enemies to lovers, vřele doporučuji!

02.02.2024 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Skvělé zakončení série! Kniha se četla sama. :)

15.01.2020 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Co jiného k tomu dodat než... Kdy už sakra bude další díl? :D

Poskvrněná koruna - trochu mě zamrzelo, jak to rychle skončilo. Těšila jsem se, jak bude Gideon dýl přesvědčovat Savannah o tom, proč je pro ni ten pravej. Nicméně bylo supr číst si jeden příběh o něm, jelikož v předchozích dílech neměl až takový prostor stejně jako Easton.

Padlý dědic - nakouknout do Eastonovi hlavičky bylo skvělý, jeho zvrácená mysl mě nadchla! Jen ten konec proboha!! Jak to mohlo vůbec takhle skončit?!

06.08.2018 5 z 5

Storočí Storočí Alex Aster (p)

První polovinu knížky mi nejdřív trvalo se začíst, děj se táhl, jelikož nás autorka seznamovala se světem a různými řísemi. Nejvíc se toho začalo dít až na konci, o zvraty rozhodně nouze nebyla! Za mě takový průměr tento díl. Nicméně další díl určitě číst budu, jsem sama zvědavá, co se ukrývá za dveřmi :D A doufala jsem, že to Isla a Grim dají dokupy, mám ráda ty bad boys prostě, tak třeba si v průběhu série ještě k sobě cestu najdou. :-)

14.05.2024 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Na tohle jsem se těšila, jelikož na wattpadu tuším nebyla nikdy plně přeložena. Bylo zajímavé se seznámit z minulostí postav, hlavně jsem byla zvědavá, jak to bylo s Harrym (Hardinem) než poznal Tess. Pokud tuto sérii milujete jako já, určitě si ji přečtěte! Po těch letech jsem se jí konečně dočkala ♥. Škoda jenom, že je k dostání ve slovenském překladu.

26.03.2020 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Váhala jsem, jestli dát *** nebo ****. Nakonec jsem dala 4, protože toto téma nemocných mladých lidí mi přijde dosti časté jako předloha pro knihy... ale přeci jenom mě od půlky čtení naštěstí chytla, a proto ihned po dočtení jsem se vrhla na film. Díky knize pro mě byl o něco pochopitelnější a zajímavější. Škoda, že nebyla zfilmovaná i scéna ,,po 8 měsících''. :)

14.02.2020 4 z 5

Kapitán Bombarďák Kapitán Bombarďák Dav Pilkey

Jako 12ctka jsem tuhle knížku úplně baštila! Museli mi rodiče pořídit potom i druhý díl :D V té době to bylo něco bombastického, hlavně fofrovačka :D

23.06.2018 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších knih. Celou sérii jsem četla už 5x a každý rok se k ní ráda vracím. Obzvlášť k tomuto dílu. První 2 díly jsem četla ještě na Wattpadu, kdy nebyla kniha publikována knižně, ale překládaná pomocí šikovných překladatelek s původními jmény. Příběh Tess a Hardina (Harryho) si nejde nezamilovat! Jejich hašteření, konflikty a obrovská dávka lásky vás nenechají se nudit. Skvělá je i kniha BEFORE od Anny, kterou má na Wattpadu, kde je psaný prví díl z pohledu Harryho. Sérii After určitě vřele doporučuji :) !

11.03.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha mě nadchla už po přečtení první kapitoly. Do série Royalové jsem se ihned zamilovala. Určitě doporučuji si přečíst :)

11.03.2018 5 z 5

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

První díl byl příjemná oddechovka, ale tady jsem se do 3/4 knížky nudila, než se začalo vůbec něco dít... Pro mě docela zklamání :(

Taky mě rozčilovala obrovská hromada překlepů a chyb, která provází celou knihu.

01.12.2019 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Oproti předchozímu dílu jsem byla trochu zklamaná z vývoje příběhu.. Nicméně kniha skončila napínavě, už se těším na pokračování! :)

26.05.2018 4 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Kniha mě ničím neoslovila, nedočetla jsem ji ani do půlky. Bůh mi je svědkem, že jsem se opravdu nutila číst dál v naději, že SNAD mě zaujme... Už nikdy více!

16.04.2018 odpad!

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nejsem typ člověka co by přímo ujížděl na fantasy.. Ale tahle kniha mě opravdu velmi zaujala! Děj je velmi čtivě napsaný, upoutá i náročného čtenáře. Rozhodně 5* knížce patří. :)

25.03.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Ukončení této série dobré, nicméně od půlky knížky jsem už tušila, kdo je vrah a neužívala jsem si pak napětí z děje, kdo to teda asi udělal :) Alespoň jsem z toho neměla pocit, že to autorka chce rychle ukončit, jak se mi to u jiných sérií stává :)

11.03.2018 4 z 5