minimonisek minimonisek komentáře u knih

Na prahu dospělosti Na prahu dospělosti Věra Řeháčková

V celku pohodová knížka o životě dvou dospívajících dívek. Celkově nenadchne ani neurazí. Od této autorky už jsem ale četla i lepší knihy.

23.02.2016 3 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Skvělá knížka, velmi dobře se četla a bavil mě zajímavý příběh obou hlavních hrdinek.

18.02.2016 4 z 5

Drakula a jiné horory Drakula a jiné horory Vladimír Hulpach

Skvělá kniha hororových příběhů, určená mladším čtenářům. Líbilo se mi, že tu jsou známé příběhy jako např. Drákula a pak i takové, které člověk četl poprvé. Určitě si ji přečtu znovu.

17.02.2016 4 z 5

Dcery temnot Dcery temnot Karel Kadlec

Když jsem tuto knihu vyděla v knihkupectví, tak jsem si říkala, že ji musím přečíst a rozhodně nelituji. Bavila mě atmosféra, příběhy sice nepřinesly nic nového, ale spíše takovou starou známou klasiku, kterou známe z filmů a jiných knih. Víc mě asi oslovil druhý příběh odehrávající se v Praze. Pro mě je to příjemná oddechovka.

11.02.2016 3 z 5

Upír nula Upír nula David Wellington

Tenhle díl se mi zdál trochu horší než předchozí dva. Pořádně mě začal bavit až od půlky. Další díl si rozhodně taky přečtu.

11.02.2016 3 z 5

99 rakví 99 rakví David Wellington

Super kniha, bavila mě jako předchozí díl, nejvíc mě ale překvapil závěr. Těším se na další díl.

01.02.2016 4 z 5

Pensylvánský upír Pensylvánský upír David Wellington

Super kniha, s trochu jiným podáním upírské tématiky, která mě bavila od začátku až do konce. Těším se na další díl.

28.01.2016 4 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Do knihy jsem se nemohla pořád nějak začíst. Jinak mi připadá jako průměr, už nejsem ta věková kategorie, které je určená. Jinak super příběh s ponaučením. Čtenář bude překvapený, kdo je zodpovědný za všechny vraždy.

22.01.2016 3 z 5

Malý nepřítel Malý nepřítel Milan Čechura

Skvělá kniha hororově laděných příběhů. Každý příběh byl něčím zajímavý. Rozhodně se ke knize ještě vrátím.

16.01.2016 5 z 5

Návrh pro Amy Návrh pro Amy Natasha Oakley

Příjemná oddychovka na zimní večer, doporučuji těm, co mají rádi romantiku.

15.01.2016

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Kniha byla příjemná oddechovka. Čekala jsem trochu víc napětí, ale i tak se četla dobře.

14.01.2016 3 z 5

Ďábel a jiné povídky Ďábel a jiné povídky Guy de Maupassant

Skvělá knížka. Od tohoto autora jsem četla poprvé a jsem ráda, že jsem sáhla po těchto povídkách. Bavilo mě to.

11.01.2016 4 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Super oddechovka, měla jsem ji za chvíli přečtenou. Líbilo se mi, jak se hrdinka se vším vypořádala a šla si za svým snem.

09.01.2016 3 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Zajímavá kniha, ze začátku se mi hodně pletla jména a nevěděla jsem o koho jde, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem ji neodložila a dočetla. Příběh byl napínavý. Navíc se mi hodně líbí obálka.

09.01.2016 3 z 5

Noc nad oceánem Noc nad oceánem Miranda Lee

Kniha je o lásce a nedůvěře mladé ženy k mužům, kteří jí v minulosti hodně ublížili. Hlavní hrdinka se zhruba na 20 stránkách rozmýšlí, zda se vyspí s mužem, co se jí líbí a na dalších cca 40 je rozepisováno jejich milování. Autorka mohla do knihy zasadit více děje, ale takhle to u těchhle knížek prostě chodí. Pro mě to byla příjemná oddechovka.

31.12.2015 2 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Skvělá kniha hororových příběhů, rozhodně si přečtu i další knihy od tohoto autora. Kniha je skvělá oddechovka.

29.12.2015 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Trochu mi vadilo, že v knize není moc napětí, spíše se vše odehrávalo jen kolem přitažlivosti mezi dvěma hlavními hrdiny. Jako oddechovka dobré.

22.12.2015 3 z 5

Predátoři Predátoři Miroslav Žamboch

Velmi zajímavá kniha, ač knihy o dinosaurech moc nečtu, tahle mě opravdu bavila. Navíc má parádní konec. Těším se na pokračování.

22.12.2015 4 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Zajímavá kniha s napínavým dějem. Rozhodně stojí za zamyšlení, co by člověk dělal nebo by byl schopný udělat, kdyby mu unesli člověka, na kterém mu nejvíce záleží. Akorát ten konec mi přišel trochu méně propracovaný.

03.11.2015 4 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Skvělá knížka příběhů s hororovou tématikou. Všechny příběhy byly zajímavé. Moc se mi líbily.

03.11.2015 4 z 5