mina_harker mina_harker komentáře u knih

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

Pěkné zakončení série. Fandím Iko a Kinneymu, ráda bych si o nich ještě něco přečetla.

28.04.2022 3 z 5

Les bez srdce Les bez srdce Joanna Ruth Meyer

Krásný fantasy příběh, hodně pochmurný a děsivý, ale také plný naděje a romantické lásky. Velice příjemné překvapení.

07.04.2022 3 z 5

Ztracený svět Ztracený svět Arthur Conan Doyle

Na 110 let starou knihu skvělé - napínavý dobrodružný příběh se stopami humoru.

22.03.2022 3 z 5

Mort Mort Terry Pratchett

(SPOILER) Nejlepší část byla na konci - souboj Morta se Smrťem. Epické.

22.02.2022 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Naprosto slabá knížka. Četla jsem ji rychločtením s troškou přeskakování odstavců, protože číst slovo za slovem bylo utrpení. Postavy (hlavně vedlejší) byly totálně nesympatické (a hodně ujeté). Příběh byl předvídatelný, což by tolik nevadilo, ale musel by být napsaný solidněji.

17.08.2021 odpad!

Milenci a dámy Milenci a dámy Jo Beverley

Mezi dvěma a třemi hvězdami. Příběhy měly divný závěr, jako by je autorka potřebovala rychle ukončit a neohlížela se na předchozí děj.

07.03.2020 3 z 5

Spletitý případ pana Montaguea Spletitý případ pana Montaguea Stephanie Laurens (p)

Kniha mě spíše nudila. 90 % tvořilo detektivní vyšetřování, romantiky je pomálu. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, oba byli osamělí a dobře se k sobě hodili. Jen ta poslední stránka mě trochu naštvala, na to, jak byli oba nezkušení a dobře vychovaní, to vzali docela hopem :-)

07.03.2020 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Prvnímu dílu jsem dala tři hvězdičky, i když byla celá kniha skoro stejná co do chování postav a jejich hlášek. Druhý díl je totožný s prvním, postavy se nikam neposunuly, sice jsem se občas nahlas zasmála, ale celkově mě kniha už nudila.

27.02.2020 2 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Jednu hvězdičku navíc přidávám za překvapivého vraha, jinak mě tato kniha nebavila tolik, jako jiné ze série. Méně napínavé, místy předvídatelné (Harryho "záblesky").

28.01.2020 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Velice příjemná kniha pro mladší generaci. Příběh rychle odsýpá, postavy prodělávají určitý vývoj, což mi v mnoha knihách chybí. Citlivě popsané konflikty s rodiči, přáteli i hledání vlastní identity.

20.02.2018 3 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Knížka se mi líbila, příjemná, pohodová romantika s kapkou vtipu. Pro mě velice sympatický hlavní hrdina.

30.03.2024 3 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Kniha mě hrozně nudila, nutila jsem se k dočtení. Některé epilogy byly lepší, ale celkově nic moc.

16.12.2023 2 z 5

Štěstí voní jako chleba Štěstí voní jako chleba Pauline Mai

Pohodová knížka o přátelství, odpuštění a nových začátcích s romantickou linkou.

20.10.2023 3 z 5

Skandální podvod Skandální podvod Lynn Messina

Knížka se mi líbila, ale něco tomu chybělo. Nějaká větší jiskra mezi hlavními hrdiny, větší akce, napínavější děj.

13.10.2023 3 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

(SPOILER) Knížka mě spíš nudila. Občas tam byly vtipné momenty, ale spisovatelčin styl by potřeboval vypilovat. Závěr dost přehnaný - hlavní hrdina se dosud úplně nevyrovnal s odchodem manželky, tvdil, že už se ženit rozhodně nebude a po asi tak dvou měsících od seznámení požádal hlavní hrdinku o ruku (a to spolu ani ty dva měsíce nechodili).

06.09.2023 2 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Pohodové čtení, ale je pravda, že logika děje poněkud pokulhává :-) Chyb v textu jsem si všimla také.

17.07.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Slabší počin autorky, zajímavé to začíná být až v poslední čtvrtině.

04.07.2023 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Na autorčiny knihy S láskou, Lukov a Kulti to nemá. Příjemná oddechovka, ale čekala jsem trochu více napětí a konfliktu mezi hlavními postavami.

02.06.2023 3 z 5

Nejjasnější hvězdy Nejjasnější hvězdy Anna Todd

Na konci mě zklamalo, že se nic neuzavřelo, protože se jedná o první knihu trilogie, to jsem netušila.

30.05.2023 3 z 5

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Předchozí díl byl lepší. Tady mi chyběl větší rozsah stran, více se dozvědět zejména o Samovi.

27.03.2023 3 z 5