milunka21 milunka21 komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Ten konec me tedy dostal,jeste ze dalsi dil bude uz v dubnu :-D jinak i kdyz se mi prvni moc libil tak druhy dil je lepsi :-)

30.01.2016 5 z 5

Hltala jsem jak blázen,zkvělá serie :-)

28.01.2016 5 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Velmy čtivá a napínavá,opravdu moc se mi líbila :-)

22.01.2016 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Skvělá ,skvělá série.Budu ji číst zas a zas až do smrti :-) a konec mě dost navnadil na Mechanickýho anděla :-D Ted jen to vydržet měsíc než mi dojde a pak do července na druhý díl a do listopadu na třetí :-D To nevydržim :-D

19.01.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Jsou to moc silné knihy,autorka umí psát tak že čtenáře chytne za srdce :-)

15.01.2016 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Proc to muselo mit tak spatny a otevreny konec?ted musim hned na dalsi dil :-D :-D opet skvele a ctive

11.01.2016 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Konecne!! :-D v to co jsem dlouho doufala se stalo :-D sem zvedava co me ceka v dalsich dilech

09.01.2016 5 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Skvělá,skvělá,skvělá.Kniha je napínavá od začátku do konce.

06.01.2016 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Moc pekna kniha

05.01.2016 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Roztomila knizecka :-)

02.01.2016 5 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Teda koukam že Woodová umí psát o každém tématu které si vybere.Tentokrát to byly rodinný duchové.Skvělá kniha,musim mít od ní všechny :-)

02.01.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Někde jsem četla že to je pro fanoušky Harryho Pottera,já bych ale řekla že to je pro fanoušky Percyho Jacsona.Jinak je to pěkná fantasy :-) Četla se mi moc dobře :-)

29.12.2015 4 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Skvela kniha,ziska si vas hned na zacatku.Vubec sem se nemohla odtrhnout.Tak ctiva.Vcera dopoledne jsem si ji vyzvedla a vecer jsem mela uz precteno.Nadhera

29.12.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Skvělá drsná kniha :-D

27.12.2015 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Strašně moc se mi líbila,na tohle téma jsem ještě nic nečetla,ale od ted určitě začnu

22.12.2015 5 z 5

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

Oddechovka kterou jsem dala na jeden zátah

20.12.2015 3 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Stejně skvělá jako první díl,ted jen vydržet čekat na třetí díl jménem Prach

19.12.2015 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Úžasná,bojácká,konečně jsem našla pořádnou duchařinu.Tak dobře se čte a tak se člověk bojí.skvělá :-)

16.12.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Skvělá kniha,je fakt že ze začátku jsem srovnávala S Hunger games a to jsem je ještě nečetla ale jen viděla,ale nedělějteto,jakmile přestanete srovnávat,tak se začtete a knihu si zamilujete.Jen to čekání na druhý díl bude nekonečný :-( :-D

13.12.2015 5 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Skvělá,napínavá a tak čtivá.Knihu jsem dala na dvakrát protože jsem prostě musela vědět jak to dopadne :-)

11.12.2015 5 z 5