Millyf Millyf komentáře u knih

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Citlivý námet na príbeh,kniha ma zaujala od prvej stránky a nesklamala.Velmi dobre sa čítala a myslím,že by pomohla viacerým mladým ľuďom, ktorí trpia určitou formou sebapozkodzovania.Pocity hlavnej hrdinky boli realistický spracované.

09.08.2020 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Bavi ma autorkin styl pisania,preto som sa po knihe V úkrytu tesila na Olivera.Nesklamala,putave rozpravanie postav ,ktoré viedlo k odhaleniu charakteru a svojim sposobom lepsiemu pochopeniu Oliverovho konania.Bolo mi ho v podstate luto...Dufam,ze sa aj dalsich pribehov od autorky

06.09.2019 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Od Jojo Moyesovej som citala lepsie knihy,no napriek tomu ma pribeh bavil,taky roadtrip s ocakavanym koncom

10.12.2018 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Po prečítaní tejto knihy pravdepodobne zaradim autorku medzi oblubencov.Čtivo napisane,stále mi bolo luto knihu zatvorit,zaujimavo prepletene osudy,skratka doporucujem

29.10.2018 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Výborná kniha,nemohla som sa od nej odputat,pribehy su perfektne prepletene a zaver knihy ma prekvapil.Jedna z najlepších kníh,co som doteraz citala

07.10.2018 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Prvá kniha od Paula, ktorá má sklamala... životné osudy všetkých postáv boli až nudne tragické.Dej sa vliekol, jediné čo ma konečne bavilo,bolo pár posledných strán .. škoda.

14.07.2023 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

S podobným námetom som sa nestretla,no výborné prepojenie ľudského a robotického sveta,hlavná postava mala moje sympatie od začiatku.Dej je napísaný tak,že som sa nemohla od knihy odpútať a keď som práve nečítala, mala som knihu v "hlave" .Pacil sa mi citát: "Lidskost lze zrejme merit podle toho,jak ohleduplne se človek chová k postizenym." Zaver bol pre mňa prekvapením

19.07.2020 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Zase má autorka nesklamala,príbeh by sa mohol kľudne sfilmovať.Zaujimave typy postáv,dej bol pre mňa napínavý aj keď určité situácie som očakávala, každopádne má kniha veľmi bavila

08.05.2020 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Musim sa priznať,ze ma kniha zacala bavit az tak od polovice,ten zaciatok mi prisiel zbytocne dlhy a az v polovici sa zacal dej poriadne odvíjať.Zaujimalo ma hlavne,ako to dopadne s Grace...bolo mi jej uprimne luto,celkove rozuzlenie mi az tak prekvapive neprišlo,no každopádne nic to nemení na tom,ze L.Moriarty je jednou z mojich oblubenych autorov

09.07.2019 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Aj ked ma L.Moriarty lepsie knihy,Tri prani ma bavilo citat,trojcata a kazda iná,rozdielne zivotne pribehy...taka dobra oddychovka

05.05.2019 3 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Bohužiaľ veľké sklamanie,po Detských zubkoch som sa na knihu velmi tešila,no je to jedna z tých kníh, ktoré som nedocitala,pretože mi na 10 pokusov sa zacitat,sa mi to nepodarilo....

26.07.2022 1 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Moja druhá kniha od autorky a za mňa som rada,že som jej po prečítaní Papirovych duchů dala druhú šancu.I keď asi tak do jednej tretiny som mala pocit,že dej stagnuje,no potom som sa od knihy nemohla udtrhnut a dočítala som ju za pár hodin.

07.12.2020 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Výborná detektívka,dej má po každej kapitole nenechal knihu odložiť.Napinave zvraty,určite si od autorky v budúcnosti rada zase knihu kúpim .

13.09.2020 4 z 5

Jako v pohádce Jako v pohádce Danielle Steel

Knihu som dostala ako darček,takže Steelovku som čítala po x rokoch,no nechcelo sa mi verit,že ju vážne napísala D.Steelova. Dej je rozprávaný pre mňa takým suchým konštatovaním a vývoj sa dal predpokladať, moderná Popoluška. Od autorky som určite očakávala viac...

08.03.2020 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Druha kniha,ktorá som od autorky citala a nelutujem.Pribehy troch kamaratiek a ich osudy ma pohltili,nemohla som sa odtrhnut,pretoze som bola zvedava na zaver a nesklamal

25.11.2018 4 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Jedna z malo knih,ktoré ma sklamali...citala som ju velmi dlho,zaujala na tak v polovici,ale je pravda,ze poslednych par stran som precitala dvakrat,pretoze som si myslela,ze som nieco preskocila,no nepreskocila,proste som zaver nepochopila .Knihu citat po druhýkrát urcite nebudem

29.10.2018 1 z 5