mil mil komentáře u knih

Katova dcera a Rada dvanácti Katova dcera a Rada dvanácti Oliver Pötzsch

Opět naprosto skvělý příběh napínavý od začátku do konce.

08.01.2019 5 z 5

Znáte jejich příběhy? 31 příběhů holek a kluků z dětských domovů Znáte jejich příběhy? 31 příběhů holek a kluků z dětských domovů Denisa Prošková

Určitě stojí za přečtení.

19.07.2022 5 z 5

Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Oliver Pötzsch

Původně jsem druhý díl ani nechtěla číst, ale nakonec mi to nedalo. Nakonec jsem ráda. Autor mě provedl dalšími kouty středověké Evropy, dal mi nahlédnout do života lidí obyčejných i těch mocných. Příběh hlavních postav se pěkně uzavřel.

19.08.2021 4 z 5

Volání ptáka kivi Volání ptáka kivi Sarah Lark (p)

Celá trilogie se mi velmi líbila, ale poslední díl byl na mě dost drsný.

27.03.2019 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Úžasná kniha s bonusem, že autor pochází z rodu tohoto kata :-)

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Báječná fantasy, milé pohodové čtení. Hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí.

29.10.2020 5 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Úžasná kniha. Asi bych taky potřebovala podobný diář, něco si určitě převezmu :-).

31.07.2020 4 z 5

Jezdecký tábor Yonahlossee Jezdecký tábor Yonahlossee Anton DiSclafani

Vzala jsem ji, protože má dcera miluje od dětství koně a mně nic neříkají. Čekala jsem úplně něco jiného. Po přečtení ve mně zůstal smutek. Je to zvláštní příběh.

15.07.2020 4 z 5

Potulný apatykář Potulný apatykář Wolf Serno

Zklamání

09.07.2020 2 z 5

Kmotra Kmotra Carrie Adams

Příběh dvou tváří, na jedné straně vtip, zábava, na druhé straně tragika, otázky k zamyšlení. Výborná.

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Tento druhý díl už mě tolik netěšil jako ten první, ale pořád je to skvělá fantasy.

29.10.2020 4 z 5

Co skrývá vesnička Arcadia Falls? Co skrývá vesnička Arcadia Falls? Carol Goodman

Zpočátku mne knížka pobízela ke čtení, ale místo strhujícího finiše, mě čekal až příliš překombinovaný závěr. Škoda.

21.07.2020 3 z 5

Medikus z Heidelbergu Medikus z Heidelbergu Wolf Serno

Prostě skvělá :-)

09.07.2020 5 z 5

Pouta nemrtvých Pouta nemrtvých Jan Yetti Arbter

Zpočátku jsem byla na vážkách, zda knihu dočíst či odložit. Nějak jsem nenacházela nitku, která by navazovala na děj první knihy. Naštěstí jsem vydržela do cca 60 strany, a pak už jsem se dočkala. Děj se mi konečně propojil a já příběh ráda dočetla.

09.07.2020 4 z 5

Ve službách bohyně Ve službách bohyně Jan Yetti Arbter

Kniha se mi líbila, nápadité zápletky od začátku do konce.

17.06.2020 4 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

příjemné odpočinkové čtení, romantika s dobrým koncem, ráda si přečtu slibované pokračování

22.02.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Radmila Irrlacherová

Příběh o 42leté Popelce. A proč ne :-).

13.02.2019 3 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Nu, čekala jsem normální krimi. Bylo to zvláštní.

30.05.2024 3 z 5