Mikajla12 Mikajla12 komentáře u knih

Cesta k lásce Cesta k lásce Anthony De Mello

Skvělá kniha, člověk si hodně uvědomí a může na sobě dál pracovat! Nelpět na ničem je opravdu těžké, a díky této knize jsem si všimla na jakých zbytečných věcech a lidech lpím. Určitě doporučuji lidem, kteří jsou nespokojeni se svým životem nebo sami se sebou, otevře to oči a pomůže vám zjistit, co vám tyto pocity způsobuje. Cesta k nelpění je sice dlouhá a těžká, ale za tu svobodu to stojí. :-)

16.11.2017 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Nevím co víc napsat, než děkuji. Jsem vděčná, že jsou lidé jako ona, kteří jsou “předurčeni” takto pomáhat lidem, aby dokázali najít lásku k sobě a posléze k ostatním. Nemohu se dočkat pokračování.

06.12.2017 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Kniha mě dojala hned v prvních 2 kapitolách, nemohla jsem se od ní odtrhnout jak mě upoutala. Jsem z ní nadšená a přečetla jsem ji za necelé 3 dny! Určité doporucuji. Člověk se i zamysli nad svým životem, jestli ho opravdu vede tak, jak by si přálo jeho malé "já". Uplne jsem se vzila do Brett a jeji zivotni situace. pribeh neni predvidatelny nebo aspon ja jsem si myslela ze to skonci jinak. Jediný co je škoda, je docela urychleny konec, ale to nemění můj celkový názor. :)

Spoiler: taky jsem doufala v Brada.

20.12.2015 5 z 5

Tak hodně štěstí Tak hodně štěstí Kristan Higgins

Od knihy jsem vůbec nic neočekávala, moc příjemně mě překvapila, četla se lehce, byla poutavá, místy smutná, ale pár velmi vtipných částí v ní také je. Od této spisovatelky je to první přečtená kniha a navnadila mě k tomu, abych si přečetla další. Určitě vřele doporučuji, člověku to otevře oči ohledně robustnějších lidí, Jelikož obsahuje části, které dost dobře popisují jejich vztah k jídlu, ke svému tělu i okolí. Velmi zajímavé :-)

28.12.2019 5 z 5