Miila Miila komentáře u knih

Chrám Chrám Matthew Reilly

Kniha je zajímavá a čtivá, jen bych určitě ubrala pasáže věnované popisu techniky a zbraní :-)

09.03.2012 4 z 5

Kráter Kráter Douglas Preston

Kniha se četla velice dobře, byla napínavá, ale docela mě zklamal závěr.

25.02.2012 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Prostě úžasná knížka!!! Ze začátku to trochu trvá, než se člověk začte, ale stojí to za to!! Dodnes mi při vzpomínce proběhne po těle husí kůže :-)) Aspiruje na knihu mého srdce :-)

07.02.2012 5 z 5

Titeufova sexuální výchova Titeufova sexuální výchova Helene Bruller

Velmi zvláštní a podle anotace opravdu svérázný průvodce sexuální výchovou pro děti. Texty jsou občas přínosné, vedlejší komentáře celkem nevhodné.

05.12.2011 2 z 5

Jeden okamžik v čase Jeden okamžik v čase Helena Babická

Naprosto výborná knížka plná neuvěřitelných a zábavných hlášek, bravurně napsaná i pro ty, kteří historií a Francií nejsou právě nadšení. Knihu jsem si zamilovala kvůli naprosto přímému (až neuveřitelnému) přístupu hlavní hrdinky ke všemu, co ji potká. Prostě správná Češka 21. století :-))

06.11.2011 5 z 5

Džínový svět Džínový svět Radek John

Tahle knížka se mi hodně líbila, vyprávění dospívajícího kluka, problémy dospívání... Vím, že po přečtení jsem byla nadšená, ale obsah už bych nepřevyprávěla.

13.10.2011 5 z 5

Dům drobných radostí Dům drobných radostí Colette Vivier

Tak tuhle knížku jsem milovala jako dítě. Dodnes si pamatuju, jak jsem byla nemocná a knížku skoro jedním dechem přečetla. Příběhy byly skvělé, obrázky jsem prohlížela několikrát a nesmazatelně se mi vryly do paměti stejně, jako celá knížka.

13.10.2011 5 z 5

Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Anna Hostomská

Velmi pěkně zpracované příběhy, člověku to ani nepřipadá, že čte operu.

07.10.2011 5 z 5

Snídaně v poledne Snídaně v poledne Ivan Kraus

Měla jsem snahu ji přečíst, ale nedočetla jsem ji....

04.10.2011

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Jako malá jsem příběhy dvojčat milovala :-)

01.10.2011 5 z 5

Půlnoční klub Půlnoční klub Christopher Pike

Tak tahle byla jedna z mých oblíbených :-)

01.10.2011

Slzy pouště Slzy pouště Halima Bashir

Hrůzy války, které jsou občas až k neuvěření. :-(

01.10.2011 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Opět pěkný příběh, překvapivé zvraty, ale pár nedořešených věcí. I když pokud opravdu bude další pokračování, třeba se to ještě dozvíme. :-)

14.09.2011 4 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Zajímavé a překvapivé zvraty v ději... :-)

02.09.2011 4 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Kniha byla celkem zajímavá, i když některé pasáže mi přišly zbytečně dlouhé. Je sice škoda, že tento díl celkem naznačuje, jak to zřejmě celé dopadne, ale třeba se pletu, mám před sebou ještě dva díly :-)

23.08.2011 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Souhlasím a Alinore, děj je skvělý, ale některé výrazy, kterých je tam bohužel docela dost, ubírají tomu ději na kráse. I tak jsem se ale ze zvědavosti pustila do dalších dílů, které už jsou napsány mnohem lépe :-)

16.08.2011 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Abych se přiznala, tak při čtení prvního dílu jsem měl chuť knížku zavřít, protože mi moc nevyhovoval styl, kterým je to napsáno. Příběh, který se v knihách R. Mead objevuje, je zajímavý, ale napsaný stylem "pro puberťáky". Po prvním díle jsem si dala chvíli pauzu, ale pak jsem se přece jen pustila do druhého, který jsem přečetla za dva dny a byla jsem nadšená.Dějová linie je poutavá a styl vyjadřování je od druhého dílu mnohem lepší. Asi to bude i tím, ze Rose dostává rozum, takže tam spousta jejích výrazů nabírá na slušnosti a vážnosti :-)) Teď jsem dočetla Stínem políbenou s opravdu poutavým dějem a už se těším na Krvavý slib :-)

16.08.2011 5 z 5

Dárek Dárek Stanislava Nopová

Některé básničky jsou fakt skvělé :-))

07.07.2011

Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Zdeněk Šmíd

Slovenské Tatry a Šmídův humor - dokonalá kombinace :-)

07.07.2011 5 z 5

Ukažte mi hrdinu Ukažte mi hrdinu Ted Allbeury

Přečtená na doporučení švagra, že i knížka o špionáži může být zajímavá - a měl pravdu :-)

07.07.2011 4 z 5