michal2601 michal2601 komentáře u knih

Zen a umění lukostřelby Zen a umění lukostřelby Eugen Herrigel

Velmi inspirující kniha plná moudrých myšlenek.

23.03.2021 5 z 5

Procitni a chechtej se Procitni a chechtej se H.W. L. Púndža

Nádherná kniha duchovní moudrosti.

18.03.2021 5 z 5

Zpěv křídel Zpěv křídel Ivo Stehlík

Nádherná kniha plná krásných fotek ptáků a textů s ptačí tematikou.

03.03.2021 5 z 5

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Inspirativní kniha plná moudrých myšlenek a praktických rad, jak zlepšit svůj život.

17.02.2021 4 z 5

Kapitoly z dospělé ekonomie Kapitoly z dospělé ekonomie Kateřina Varhaník Wildová

Velmi inspirativní kniha přinášející neotřelý pohled na běžné činnosti, ekonomiku, zdraví a mnoho dalšího.

17.02.2021 5 z 5

Pomerančová vůně chce tančit Pomerančová vůně chce tančit Hana Poltikovičová

Půvabný příběh o přemýšlivém chlapci a jeho vidění světa.

11.02.2021 5 z 5

Eskejp: Na útěku z kanceláře Eskejp: Na útěku z kanceláře Jiří Charvát

Velmi vtipná kniha jdoucí na dřeň současného konzumního způsobu života a současně nastavující otázky po skutečném smyslu bytí. Doporučuji. :-)

08.02.2021 5 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Velmi inspirující čtení, které ocení nejen rodiče dětí. Doporučuji.

25.01.2021 5 z 5

Bod zlomu Bod zlomu Malcolm Gladwell

Velmi poučné čtení, doporučuji. :-)

24.01.2021 5 z 5

Opravář osudů Opravář osudů Robert Fulghum

Roberta Fulghuma mám rád, ale tohle mi nějak nesedlo...

22.01.2021 2 z 5

Psaním ke svobodě: Cesta pravdy, transformace a sebenalezení Psaním ke svobodě: Cesta pravdy, transformace a sebenalezení Mark Matousek

Velmi inspirativní kniha, o tom, jak využít psaní na cestě k své vnitřní svobodě.

22.01.2021 4 z 5

Příběh: Kniha bílá Příběh: Kniha bílá D. D. Gabrová

Velmi čtivá kniha, která si na nic nehraje a prostým způsobem popisuje nanejvýš lidský příběh zdánlivě obyčejné ženy :-) Vřele doporučuji.

11.11.2019

Sázka o Evu Sázka o Evu Michal Čagánek

Hluboký psychologický příběh z poloviny 90. let o nelehkém životě mladé dívky, její rodině a obyvatelích domu, ve kterém žije. Tíživou atmosféru umocňuje dešťové počasí a naopak zjemňují situace z dětmi na novorozeneckém oddělení, kde hlavní hrdinka pracuje. Kniha pro náročné čtenáře vyžadující plnou pozornost a soustředění na propletenec vztahů, pocitů a životních souvislostí.

10.11.2019 4 z 5