Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Rozruch na farmě Rozruch na farmě Thomas Brezina

Jako dítě jsem ji přečetla minimálně 3x. Moc se mi jeho knížky líbily :)

19.06.2013

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Tak tahle kniha mě opravdu dostala. Děj byl napínavý a občas jsem se sama bála. Konec se docela natahoval ale to odhalení mě opravdu překvapilo. Sama jsem tipovala jiný konec, skvělá kniha od autork\ jako ostatně všechny její knihy.

11.06.2013 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Na začátku čtení jsem si myslela, že to bude nudné a že ani knihu nedočtu, ale pak se děj začal vyvíjet a mě zajímalo jak to vše dopadne. Začalo to být napínané a dobrodružné takže jsem změnila názor. Kniha je rozhodně moc dobrá.

10.06.2013 5 z 5

Soukromé životy Pippy Leeové Soukromé životy Pippy Leeové Rebecca Miller

tento román je určený pro ženy středního věku, ale já si ho taky přečetla a nebylo to špatné... konec mě i zaujal a musela jsem to rychle dočíst abych věděla jak to dopadne.

29.05.2013 3 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Smutná knížka bohužel z reality. Bylo to napsané průměrně jednoduchým slohem. Přečetla jsem ji ale už bych znove nečetla. Jednou stačilo.

27.05.2013 2 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Čekala jsem, že to bude nudné ale kniha mě velice zaujala a četla jsem jedním dechem. Bylo to do poslední chvíle zajímavé.

27.05.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Upřímně jsem od této knihy čekala víc. Děj byl velice jednoduchý a nebylo nad čím přemýšlet, prostě jen se uvolnit a číct. Četlo se to dobře jelikož to nebylo složité takže na odpočinek dobrá četba.

27.05.2013 1 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Dobrá kniha, jako každá od této autorky, nemohla jsem se odtrhnout, dokud jsem nevěděla jak to skončí. Napínavé a místy jsem měla sama strach. Super kniha.

18.05.2013 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Bylo to povinná četba, už podle názvu jsem knihu odsoudila, ale během čtení jsem musela změnit názor. Dobrá kniha.

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Ze začátku mi chvilku trvalo se do příběhu pořádně začíst. Pak jsem se ale nemohla odpoutat. Perfektní příběh, moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Byla jsem spokojená.

17.05.2013 5 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Čekala jsem od této knihy víc. Zklamala mě ale přečetla jsem ze zásady všechny knihy dočíst, naštěstí nebyla ¨nějak moc obsáhlá.

17.05.2013 3 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Četlo se to samo, za jeden den. Podohová knížka u které si odpočinete.

Kletba faraonů Kletba faraonů Philipp Vandenberg

Mám ráda tady takový typ knížek. Ale četla jsem jí dlouho, nedařilo se mi pořádně začíst, ale zvládla jsem. Musím uznat, že kniha byla výborná.

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Příběh byl realistický, pokus se to opravdu stalo tak teda smekám před slečnou. Ale můj šálej čaje to není na doporučení jsem to přečetla a nebylo to zase nějak hrozné.

17.05.2013 3 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

napínavý příběh kdy vydechnete až na posledním řádku. Super knížka jako vždy.

Chybějící článek Chybějící článek Walt Becker

Možná moc přitažené za vlasy, ale četlo se to dobře a bylo to zajímavé, jen mi to mozek prostě nepobral :) ale příběh byl zajímavý a napínavý.

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Nebylo to špatné, taková oddechovka na večer.

07.05.2013 4 z 5

Znesvěcená hrobka Znesvěcená hrobka Elizabeth Peters (p)

Celá série je velice dobrá a moc dobře se čte.

07.05.2013 5 z 5

Vládce hromů Vládce hromů Elizabeth Peters (p)

Zajímavé a napínavé. Moc dobře napsané.

07.05.2013 5 z 5

V hlubinách skalní říše V hlubinách skalní říše Elizabeth Peters (p)

Moc dobré, líbí se mi takový typ příběhů. Byla jsem nadšená.