Soukromé životy Pippy Leeové

Soukromé životy Pippy Leeové https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39563/soukrome-zivoty-pippy-leeove-39563.jpg 3 28 28

Zábavný román pro ženy kolem čtyřicítky od úspěšné americké scenáristky a režisérky. Život Pippy Lee je podáván ve třech obdobích jejího života – divokém mládí, poklidném šťastném manželství a v začátku nového života poté, co přijde na manželovu nevěru. Hrdinka vypráví peripetie svého osudu od mládí, kdy utekla od rodiny kvůli románku s učitelem až po manželství s o 30 let starším mužem. Nový život ale nakonec začne se synem své kamarádky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Private Lives of Pippa Lee , 2008

kamila5406
09.07.2023 1 z 5

Nuda další kniha u které se musím nutit ji číst dál a spomenout si o čem to vlastně je.

hrabenka
02.08.2017 1 z 5

Nezajímavá,ničím nezaujala,příběh o ničem.

Ms.Iris
08.06.2017

Nevedela som sa donútiť čítať túto knihu, keďže ma hneď na začiatku nezaujala.. dám jej šancu neskôr. Momentálne nebola pre mňa správnou voľbou!

Merlinit
14.03.2015 4 z 5

Poměrně příjemná odpočinková četba. Život každého z nás má své etapy. Pippa Lee to má také tak.

Smiragl
05.01.2015 2 z 5

po pár měsících už netuším, o čem to bylo, takže asi nic extra...

rtesarova88
29.08.2014 5 z 5

Dobra oddychovka...

jindra13
19.09.2013 3 z 5

Dobrá, lehká oddechovka.

Michaela91
29.05.2013 3 z 5

tento román je určený pro ženy středního věku, ale já si ho taky přečetla a nebylo to špatné... konec mě i zaujal a musela jsem to rychle dočíst abych věděla jak to dopadne.

vikaa
23.03.2013 3 z 5

Když jsem knihu začala číst, připadal mi děj nějaký povědomý. Nejprve jsem si říkala,že už jsem ji asi někdy četla, ale potom jsem si vzpomněla,že jsem kdysi viděla film natočený podle téhle knihy. Film mě moc nebavil a hlavní hrdinka mi byla docela protivná (měla jsem ho puštěný více méně jako kulisu).Přesto některé momenty z filmu jsem si okamžitě vybavila (podobu hlavní hrdinky ale ne). Musím upřímně říct, že kniha se mi zdála lepší než film a to o dost. Bavila mě část, kdy byla Pippa malá a mladá - bavil mě její život před Herbem, její drogová minulost a podivný vztah k matce. Vztah z Chrisem mi připadal na jedné straně ujetý a na druhé straně jsem Pippu chápala. Při hodnocení jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami, kdyby to šlo dala bych 3,5. Asi bych knihu nedoporučila nikomu,komu je pod 40:-)

zfilmováno americká literatura

Rebecca Miller