michaela8804 michaela8804 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Jedním slovem pecka! Tahle autorka to prostě umí. Líbí se mi její styl psaní, témata, o kterých píše, postavy, prostřední, i styl humoru, vážně úplně všechno. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje. Překvapilo mě, že tento příběh ho líčí jinak, než se ve skutečnosti zdál být v předchozích dvou dílech. Není to takový namyšlený a bezduchý seladon, jak se na první pohled jeví. Opět jsem se neskutečně bavila, smála se vtipným scénám a prupovídkám a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Náprava zaručená! Navíc Deanova sestra Summer je neskutečný živel a dodala tomu grády.

06.05.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Co ten konec zase?! Tentokrát se děj táhne trochu pomaleji než v prvním díle, ale i tak stojí zato. Ze začátku člověku tečou nervy, jak se pořád nechce příběh pohnout a nic se stále ne a ne vyřešit. V tomto díle autorky už konečně zapojily i Reedovo vyprávění a příběh je tak mnohem živější. Konec opět otevřený tentokrát až šíleně napínavě. Ten třetí díl bude, jak to tak vypadá, pořádná jízda.

09.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Čerstvě dočtená, takže i moje pocity z příběhu jsem čerstvé, když píšu tuhle recenzi. Myslím, že Elle Kennedy nezklamala. Spolupráce s další autorkou oživila styl příběhu a jsem ráda, že to nekončí jen u jedné knihy. Nejsem úplně zvyklá na ich formu pouze jednoho hrdiny, mám raději, když můžu číst příběh z obou úhlů.
Ella je statečná a umí být tvrdá, dokáže se poprat se světem a líbí se mi, že se nenechá jen tak ponížit. Reed mě ze začátku rozčiloval, jak byl až agresivní, když ji tolik nesnášel. Příběh je prošpikovaný intrikami a lží, postupně se všechno vyřeší a pravda vyplouvá na povrch. Konec je úplně otevřený, čili stačí zaklapnout a vzít další díl. Easton je neskutečně vtipný a celá rodina Royalů dává knize šťávu.
Je to parádně napsané, čte se to jedním dechem, nenechá vás přestat, podle mě pecka! Otevírám už další díl.

07.08.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Celá série se moc povedla. Nejvíc oceňuji styl jakým je kniha napsaná, z pohledu Garretta i z pohledu Hanny. Je to vtipné, napínavé i rozumně napsané. Další díly budou stát určitě zato.

19.12.2016 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jedna z the best-off! Výborně jsem se u toho bavila. Bylo to čtivé, vtipné, strhující! Začtete se a nemůžete se od toho odtrhnout. Zápletka dokonalá, už jenom anotace vás donutí si to přečíst! Líbí se mi i ich-forma obou postav, takže víte dokonale, co si kdo myslí a cítí. Bylo to proložené i pohledy z minulosti a postupně kousek po kousku se odhaluje, jak to vlastně bylo a proč je to teď tak, jak to je. Drew je mega sympoš a Emerie je dokonalá žena, emočně vyrovnaná, která pomůže Drewovi se přes všechno přenést. Pecka! Nebudete litovat!

20.11.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvěla napsaná kniha, neuvěřitelně jsem se u toho bavila a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Omyl jsem četla jako první z celé série a teprve potom až Návrh. Lepší je ale začít prvním dílem, protože pak unikají některé skutečnosti, které se objevují v tom prvním. Logan je super a Grace taky, příběh je napínavý i zábavný a celkový příběh je až neskutečně realistický. Tohle se vážně povedlo!

19.12.2016 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Druhý díl lepší než ten první! Konečně se do toho vložilo i Coltonovo vyprávění a to se mi hodně líbí, když vidím oba pohledy na věc. Občas je Colton fakt na facku. Má za sebou hodně těžké dětství, ale Rylee už zná a člověk by čekal, že se zkusí svěřit, aby se to trochu už někam pohnulo. Je to mezi nimi hotová Itálie. Závěr pochopitelně opět strhující a okamžitě jsem hned po zavření dvojky sáhla po trojce. Tyhle příběhy na pokračování, co nemají konce mě vážně hodně baví. Další díly ze série Driven ještě nejsou přeložené, ale to mi nebrání, abych si to přečetla v originále. Prostě mi to nedá!

23.01.2018 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Při výběru toho, zda budu tuto knihu číst jsem se řídila recenzemi a nezklamaly. Hned na začátku mě příběh úplně pohltil. Líbí se taky, že je to na pokračování, takže čtenář může mnohem více a déle procítit příběhy postav a emočně se tzv. zaháčkovat. První díl je popisován pouze z pohledu Rylee, v druhém díle se do toho vloží i Coltonovo vyprávění. Oba hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí. Rylee víc, protože vidím určitou souvislost mezi mnou a jí. Konce jsou otevřené a človeka to nutí okamžitě začít číst další. Celá kniha je prošpikovaná erotickými scénami, a to velmi velmi povedenými. Zcela chápu, proč je to takový bestseller.

22.01.2018 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Julie tuhle tématiku prostě umí. Příběh opět zasazen do krimi prostředí. Napínavé čtení, dějový spád, vtipné a poutavé scény. Cameron i Jack se perfektně doplňují.

06.08.2017 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Celkem nudný příběh, snadno předvídatelný a pro mě nezáživný. Celá kniha je v podstatě založená jenom na sexuálních scénách dvou hlavních hrdinů a kolem toho se to pořád točí. Čtenáře, který má rád, když příběh někam spěje a chce se těšit na překvapující konec tahle kniha vůbec neosloví. Pro ty, co si chtějí počíst o sexu na všechny způsoby je tohle ideální volba. Nechápu, že to má ještě další dvě pokračování. Podle mě už není o čem psát.

04.12.2016 1 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Po dlouhé době jsme se opět začetla do historického románu a musím říct, že jsem se skvěle bavila. Vtipné scénky, vtipné hlášky, hezký příběh, super erotické scény, moc povedené. Autorka opět nezklamala.

09.04.2017 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Začátek je dost drsný. Chvílemi jsem si klepala na čelo. Nedokázala jsem se do Mii vžít, ale postupem času se mi příběh začal líbit. Oceňuji, že je kniha napsaná z pohledu Jordana i Mii. Byl to naprosto odlišný příběh, na které jsme zvyklá, ale asi jsem moc velký slaboch, abych se pouštěla do dalších podobných. Nemám na to nervy.

29.12.2016 4 z 5

Šance na lásku Šance na lásku Suzanne Enoch

Absolutně nerozumím tomu, že stejná spisovatelka, která napsala sérii With This Ring, napsala i toto, protože je to diametrálně někde úplně jinde. Jestli se něčemu dá říkat nuda, tak je to toto. Už ten začátek mě tahal za nervy, když jsem čekala, až se konečně dozvím, co se to té Alyse vlastně stalo za skandál. Všechno, ale naprosto všechno v této knize bylo natažené. Dokonce jsem z autorčina vyprávění ani nepoznala, že se políbili, protože to popsala tak prapodivně, že jsem se v tom ztrácela. Vtip nikde, emoce mezi hlavními hrdiny bez šťávy a "krimi" zápletka jasná jako facka, takže jsem teda velmi zklamaná.

06.09.2019 3 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Z této série jsem četla jenom první a třetí díl s velkým časovým rozestupem. Anotace druhého dílu mě nezaujala už protože, že Cassadandra mi přišla (po přečtení prvího) jako hloupá husička. Proto mě trojka tolik nadchla a Jane byla opravdu stylová, bavila mě a s Garretem tvořili dokonalou dvojku. Bylo to vtipné a Jane mu dávala, co proto.
Konec mě opravdu nabudil na pokráčování příběhu Daphne a Raffea.

05.11.2018 4 z 5

Lekce lásky Lekce lásky Suzanne Enoch

Po pár knihách, které jsem nedávno přečetla, a které mě vůbec neoslovily, mě tahle naprosto pohltila. Bylo to super! Bavila jsem se, smála jsem se u toho, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Alexandra je paličatá až hrůza, Lucien je protivný sympaťák a perfektně se doplňovali. Tuhle sérii musím dočíst, nedá mi to!

21.08.2018 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Nejvíc jsem byla nadšená z Beatrix jako hlavní hrdinky. Nebyla nudná, nebyla hloupá, byla sebevědomá, chytrá, emancipovaná. Dlouho jsem se s takovou hrdinkou nesetkala. Christopher mě občas rozčílil, ale k sobě se hodili. Myslím, že Beatrix nedokázal úplně docenit. Konec byl moc pěkný, četlo se to bezvadně. Nebyla chvíle, kdy by mě to nebavilo. Tohle opravdu doporučuji.

16.08.2018 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Sabrina Jeffries

Výtečníci mě fakt baví. Všechny díly jsem doposud zvládla jedním dechem. U druhého jsme se trochu zadrhla, ale i tak se mi to moc líbilo. Příběh o Gabrielovi mě bavil, spolu s Virginií se výborně doplňovali. Překvapilo mě, jak se vyvíjel vztah babičky Hetty a generála, to jsem nečekala, že to bude jiskřit i mezi nimi. Čtenáře to donutí dočíst všechny díly. Ten s Piercem bude asi taky pořádná libovka.

13.08.2018 5 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Konečně zase trocha zábavy. Tento díl byl mnohonásobně lepší než č. 2, který mě chvílemi nudil a těžce jsem se jím prokousávala. Bála jsem se, že 3. bude stejně zdlouhavý, ale naštěstí se mi to líbilo a hodně jsem se bavila. Minerva s Giles se k sobě naproso hodí. Líbila se mi hlavně ona, její názory a chování. Prostě se jen tak nedala a pobavila mě, jak najala na Gilese detektiva.
Zarazilo mě ale, jak v tomto díle vystupuje Pinter. Mám pocit, jako by to nebyl ten Pinter z předchozích dílů. Představila jsem si ho už na začátku jako úplně někoho jiného a mám pocit, že ho autorka začala měnit. Dělá z něj pohledného mladíka. Pokud vím, tak v 1. díle se o něm takto nemluvilo. Měla jsem ho za úzkoprsého přísného chlápka průměřného vzhledu. Teď k němu musím přistupovat jinak, to mi moc nevyhovuje. Bourá mi to celý příběh.
Jinak super a přečtu si pochopitelně i další díly. Chci tuhle sérii dotáhnout do konce.

06.08.2018 5 z 5

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Super! Ze začátku jsem se neuvěřitelně bavila a smála. Kniha je napěchováná vtipnými scénami. Příběh má spád. Líbí se mi, že jsou do příběhu vtáhnutí i další postavy, kterým se bude autorka podrobně věnovat v dalších dílech. Byly tam i náznaky příběhů dalších sourozenců.
Marie byla vtipná, Oliver taky, jejich slovní šarvátky byly zábavné i napínavé. Scéna s ohrožování mečem mě bavila. Těším se na další díly. Anotace k příběhu Jerreta bude podle mě lákavější a bude to pořádná sranda.

31.07.2018 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Zajímavý příběh, líbilo se mi to, bavilo mě to. Kniha má detektivní zápletku a rozzuzlení přichází postupně. Autorka si díky bohu nenechala všechno až na závěr. Milostné scény super. Viktorie mi byla sympatická, Morgan taky.

25.07.2018 4 z 5