Michael23 Michael23 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvělá kniha, ve které zjistíte, že i takzvaný "mrzout" vám může být sympatický. Rychle přečteno, jsou tam pěkné momenty, které vám nasadí úsměv ve tváři, pro jiné momenty je pak dobré mít po ruce kapesníky..

29.11.2023 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Anthony Horowitz

Po delší době se mi podařilo sehnat 5. díl, tak jsem přečetl znova 1.až 4. knihu opět se zájmem, ale u tohoto 5.dílu jsem se poněkud trápil. Kniha 2x tlustší než ty předchozí, děj mi připadal "roztahaný" a od závěru knihy, jako ukončení celé série jsem čekal tak nějak něco jiného... anebo jsem za tu dobu už asi trochu zestárl..:-)

29.11.2023 3 z 5

Radosti a strasti lidské duše Radosti a strasti lidské duše Danuta Mendroková

1.část knihy "Radosti" je fajn, pohodové čtení. Ale 2. část "Strasti", to je jiné kafe... Smutná, temná, místy až drsná. Tuto část nepřečtete najednou, to asi ani nejde. Někdy jsem se zastavil, zamyslel, a zjistil, vždyť já to vlastně cítím stejně..!?

29.11.2023 5 z 5

Buďte v práci spokojenější Buďte v práci spokojenější Nicole Pathé

Nerad bych urazil autorku, ale v polovině knihy jsem přestal. Pro mně není přínosem, nepracuji totiž v kanceláři..

27.11.2023 2 z 5

Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Jan Hnízdil

Zajímavá kniha, ve které je člověk vnímán jako živá a složitá bytost, ne jako nějaký robot - přijímač tabletek. Přiznávám se, ve 3/4 knihy jsem si dal pauzu, chystám se ji ale dočíst, stojí to za to..

27.11.2023 3 z 5