Radosti a strasti lidské duše

Radosti a strasti lidské duše https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525865/bmid_radosti-a-strasti-lidske-duse-654b61e0de06b.jpg 4 4 2

Sbírka básní odkrývající jindy skrytou část duše a nabízející pohled na věci, o kterých se obvykle jen tak nemluví. Básnická sbírka o radostech a strastech, které prožívá lidská duše. Část sbírky nazvaná Strasti vznikla během autorčina těžkého období, ve kterém bojovala s depresí. Část Radosti již byla psána v době prosvětlené lepšími dny a především nadějí. Básně otevírají témata, která člověka nenechají chladným. Jejich cílem je šířit povědomí o životě s duševní nemocí, přispět k její destigmatizaci a vzkázat lidem s podobnými problémy, že na ně rozhodně nejsou sami.... celý text

Michael23
29.11.2023 5 z 5

1.část knihy "Radosti" je fajn, pohodové čtení. Ale 2. část "Strasti", to je jiné kafe... Smutná, temná, místy až drsná. Tuto část nepřečtete najednou, to asi ani nejde. Někdy jsem se zastavil, zamyslel, a zjistil, vždyť já to vlastně cítím stejně..!?

Domieeele
27.11.2023 4 z 5

Po grafické stránce moje srdce plesá.
První polovina - Radosti pro mě byla zajímavá směsice. Za to ty Starosti...Ty byly. <3 Část mě zůstala na stránce 55. Tímto děkuji. :)

Autorovy knížky

Danuta Mendroková