merrynka812 merrynka812 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Silný příběh. Krásná kniha.

27.10.2019 5 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Dost mě zklamal konec. Kniha se vlekla pomalým tempem, kdy byl rozebrán každý Samův pocit a najednou byl konec během pár stran, přičemž ani nebylo vysvětlené to zásadní. Jinak to bylo celkem fajn čtení. Nejsympatičtější postava podle mě byl Cole, který děj držel hodně nad vodou.

13.03.2019 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách, ale jak se člověk začte, zjistí, že je to skvělá kniha. Marissa Meyer je úžasná autorka. Už se těším na pokračování

04.03.2019 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha mile překvapila. Podle obalu a zařazení v knihovně (byla zařazená v oddělení pro děti), bych čekala, že bude pro mladší čtenáře. Kniha byla vtipná, hlavní hrdinka velmi sympatická a děj rychle plynul. Za mě určitě ano :) už se těším na čtení dalších dvou dílů.

24.02.2019 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Hlavní hrdinka mi někdy lezla na nervy, ale závěr knihy autorka napsal opravdu skvěle. Konec knihy byl i napínavý.

17.01.2019 4 z 5

První První Kiera Cass

První se mi moc líbila. Mám je pár výtek. Nebavily mě neustále zbytečné hádky mezi Maxonem a Americou a po dočtení knihy jsem měla pocit, že konec byl strašně uspěchaný. Kniha má určitě větší potenciál. Ale jinak jsem byla spokojená. Jsem ráda, že jsem si celou Selekci přečetla :)

28.12.2018 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Na knihu jsem se moc těšila a bohužel mě zklamala. Nesedly mi postavy a ani děj nebyl nic moc.

17.12.2018 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejlepší kniha ze série. Kniha byla skvělá. Parádní dialogy, sympatické hlavní postavy. Musím říct, že jsem se i zasmála. Vřele doporučuju.

17.12.2018

Plán Plán Elle Kennedy

Za mě nejslabší díl ze série, ale pořád jde o vydařenou knihu. Bohužel Sabrina jako hlavní postava mi byla nesympatická.

17.12.2018 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Musím říct, že Návrh byl lepší díl, ale i tak to byla skvělá kniha, která se dobře četla.

15.12.2018 4 z 5