Merlin_CZ Merlin_CZ komentáře u knih

Rudá válka Rudá válka Vince Flynn

další super díl s Mitchem Rappem, tentokrát jsem si ale trošku připadal, že čtu aktuální zprávy . ruský prezident má rakovinu a aby utajil léčbu nařídí útok na pobaltské státy :)

16.08.2022 5 z 5

Nepřítel státu Nepřítel státu Vince Flynn

další výborný dil, ve kterém se Mitch musí spolehnout jen sám na sebe

14.08.2022 5 z 5

Příkaz zabít Příkaz zabít Vince Flynn

další výborný dil. Gríša je odpovídající protivník :)

13.08.2022 5 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Vince Flynn

Další super díl s Mitchem Rappem, výborně napsané, rychle se to čte (možná až moc rychle) těším se na další díl :)

12.08.2022 5 z 5

Poslední muž Poslední muž Vince Flynn

výborně zamotaný díl :) nemůžu se dočkat dalšího :)

11.08.2022 5 z 5

Ve jménu cti Ve jménu cti Vince Flynn

pokračování předchozího dílu, kdy po atentátu na tři restaurace a národní protiteroristické centrum unikli tři teroristi. Výborně napsáno, těším se na další díl :)

09.08.2022 5 z 5

Radikální opatření Radikální opatření Vince Flynn

výborný díl, krásná ukázka toho jak to může dopadnout, když se Mitch musí řídit pravidly a omezeními co vymýšlejí lidé, kteří sedí v kancelářích a vlastně ani neví o čem mluví....

08.08.2022 5 z 5

Střežit a bránit Střežit a bránit Vince Flynn

Další výborný akční díl, když unesou ředitelku Kenedyovou musí se Rapp stát lovcem :)
paráda :)

04.08.2022 5 z 5

Deset týdnů - besedy se spisovateli Deset týdnů - besedy se spisovateli Vince Flynn

Další výborný díl, tentokrát volby a politické machinace, hodně dobře napsané, skoro jsem to zhltnul za jeden den :D

03.08.2022 5 z 5

Svolení zabíjet Svolení zabíjet Vince Flynn

další výborný díl. Tentokrát se role trošku otočí a Mitch se musí vypořádat s lovcem, který tentokrát loví jeho ....
Jediné co je škoda je osud Anny, ale tak nějak se to dalo čekat :(

02.08.2022 5 z 5

Na počest padlým Na počest padlým Vince Flynn

výborný díl, tenhle byl hodně napínavý, teroristi, atomovky
(pro jistotu dvě).
paráda.

31.07.2022 5 z 5

Výkonná moc Výkonná moc Vince Flynn

šestá kniha série Mitch Rapp se čte výborně, tentokrát jsem ji zhltl opravdu skoro na posezení, výborně napsané, žádné hluché místa, akce, špioni a napětí - prostě ideál pro někoho kdo má tenhle styl rád.

28.07.2022 5 z 5

Nebezpečný plán Nebezpečný plán Vince Flynn

parádní zakončení předchozího dílu, jen trošku škoda že převažuje vztah Mitche a Anny a zákulisní politické pletichy.
Každopádně se to dobře čte a pobaví.

26.07.2022 5 z 5

Třetí volba Třetí volba Vince Flynn

další výborný díl, tentokrát se to točí spíše kolem Mitche a jeho přítelkyně novinářky, kterou zachránil v minulém díle a děj se zaměřuje hlavně na politické hrátky a akce trošku ubylo, uvidíme jak to bude pokračovat.

23.07.2022 5 z 5

Převzetí moci Převzetí moci Vince Flynn

výborný díl serie. Teroristům se povede zabrat bílý dům a kdo se asi tak může dostat dovnitř a všechny přechytračit ? no samozřejmě Mitch Rapp. přijde mi, že každý další díl je lepší než ten druhý. Výborně napsané, těším se na další díl :)

19.07.2022 5 z 5

Smrtící výstřel Smrtící výstřel Vince Flynn

další díl s Mitchem Rappem, který pokračuje tažením přes všechny šéfy teroristických organizací, jenže ho zradí někdo uvnitř a nastane zase pro změnu hon na něj :)
Dobře se to čte, děj odsýpá, prostě mě to baví.

18.07.2022 5 z 5

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

první (resp. druhý díl) mě hodně bavil, začátky, proč se nechal naverbovat, výcvik atd ... prostě kdo má rád akční příběhy, špiony, tajné operace atd. ten se prostě bude bavit :)

17.07.2022 5 z 5

Ultimátum Ultimátum Vince Flynn

Po přečtení kompletní serie Jacka Reachera jsem se vrhl na podobnou serii (aspon mi to tak přijde) a musím říct, že první (resp. nultý) díl mě fakt bavil :) je to svižné, děj odsýpá, nejsou tam hluchá místa ... asi jsem si našel dalšího oblíbeného autora :)

14.07.2022 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

výborně napsaná kniha, jen je mi z ní tak nějak smutno.
Takový Forrest Gump, jen bez toho smíchu.

13.07.2022 5 z 5

Pán hor Pán hor Kristýna Sněgoňová

další fajn díl, dobře se to četlo (i když díly od Franty mi přijdou malinko lepší).

08.07.2022 5 z 5