Matita310 Matita310 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak dlouho jsem se na sérii “Aristokratka” těšila až na ni konečně přišla řada. Od první kapitoly skvěle čtení plné smíchu.

04.05.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Tak tahle knížka se četla úplně sama. Člověk se u ní zasmál i si pobrečel. Prostě skvělá kniha ze života. Doporučuji.

28.12.2019 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Neskutečná! Neskutečná! Neskutečná! Nemám slov!!!

20.04.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Shari Lapena opět nezklamala!!! Dokonale promyšlený příběh, u kterého do samotného konce nevíte kdo je vrah. Skvěle! Doporučuji!

01.06.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Takové ty knížky, které mají smysl.
Přečteno jedním dechem.
Doma mám venku ovčáka starou 14 let a 4 měsíce. Je to velká bojovnice.
Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo doma má čtyřnohého miláčka, ale také ti, který nad pořízením pejska uvažují.

11.01.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá kniha s překvapivým koncem. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi theillery. Snad se dočkáme další knihy od autora

16.08.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová snad nikdy nezklame. Na tuto knihu jsem se dlouho těšila a když konečně vyšla přečetla jsem ji jedním dechem. Opět velice silný a krásný příběh.

04.05.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Tento styl není zrovna můj oblíbený. První stránky mě nijak extra neoslovily, ale musíš říct, že po čase jsem se těšila na každou další stránku.
Tato kniha člověka donutí zamyslet se na komfortem, který máme. Já osobně jsem se zúčastnila 4 denního kurzu přežití a musím říct, že 4 dny v lese, ve tmě, bez jídla, bez elektřiny a zimě nebyly opravdu vůbec příjemné.
Knihu rozhodně doporučuji.

20.02.2018 5 z 5

Velice těžké a smutné čtení, o to hůř, že je pravdivé. Existuje tolik dokumentu a knih o Černobylu, ale tyto výpovědi od lidi, vás opravdu dostanou.

05.04.2020 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Mám pocit, že tato série je díl od dílu lepší a lepší! Skvělá kniha. Ale ten konec? Jak má člověk vydržet nezačít hned číst další díl?

12.11.2019 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Série, které neubývá na kráse. Další skvělá kniha. Knížka se opět četla sama. Člověk čeká na další díl takovou dobu a pak má za den či dva přečteno.

26.10.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Od Shari Lapena jsme zvyklí na trošku jiné knihy, ale toto teda vůbec nebylo špatné. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji!

03.09.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Skvělá odpočinková četba. Pěkný příběh se strhujícím příběhem. Na konci jsem si i pobrečela a to se mi často nestává. Doporučuji.

09.04.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další skvělá knížka od této spisovatelky... Čte se jedním dechem... Doporučuji!

13.02.2018 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Autorka, která nepřestane překvapovat. Opět přečteno jedním dechem.

15.05.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Ona prostě nikdy nezklame! Další dokonalá kniha od této autorky! Velice čtivé! Doporučuji!

28.02.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Další strhující případ mého oblíbeného vyšetřovatele. I když teda některé věci, co se tam stali mě docela mrzí. Už se těším na Zrcadlového muže.

01.11.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Samotnou by mě zajímalo, kolikrát jsem se při čtení této knihy rozbrečela.
Neskutečné dobře přemýšlený příběh. Rodina plná lásky, ale také bolesti.

11.01.2020 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělé pokračování série Milénium. Příběh propletený mnoha postavami, ale stále zajímavý. Člověk pořad přemýšlel, co má kdo s kým společného. Za mě super. Doporučuji a jdu na další díl!

11.06.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Wow. Ten konec? Neskutečný. Velice zajímavý příběh, který vás po celou dobu nutí přemýšlet, což mě na knihách velice baví. Konec byl opravdu k neuvěření. Doporučuji.

29.04.2018 5 z 5