marwinmh marwinmh komentáře u knih

Na koho to slovo padne Na koho to slovo padne James Hadley Chase (p)

Vysloužilý herec, který si užil svých posledních patnáct minut slávy, když ztvárnil roli mocného muže, jež se mu stala doslova osudnou. Výborná kniha.

03.05.2014 4 z 5

Sonea: Nejvyšší lord Sonea: Nejvyšší lord Trudi Canavan

Nemam naprosto co dodat - kniha to byla jednoduse bajecna. Vyvoj udalosti me mile prekvapil. Snad jen skoda, ze nekolik z mych oblibencu se "stastneho" konce nedockalo.

27.03.2014 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Kniha se mi bohuzel nelibila - temata psychickeho ci fyzickeho tyrani mi nejsou vubec blizka. Ac byla kniha ctiva, jednani hlavni postavy bylo nad moje chapani, vydrzet tolik let s ubozakem jako byl jeji mladsi manzel, po celou dobu cteni jsem nedokazala soucasne nemyslet na to, proc to proboha neukoncila driv. Mozna nektera z dalsich knih me oslovi vice.

18.03.2014 2 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Me osobne kniha ani neurazila ani nenadchla, bohuzel jsem v ni nenasla temer nic, co by me nejakym zpusobem zasahlo, proto ji hodnotim jako zcela prumernou.

18.03.2014 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Obsahove zajimava kniha, ale stylisticky mi naprosto nesedla. Stavba vet pro me byla jaksi nesouroda, ke vsemu ta cizi jmena, kdy jsem dlouhou dobu nebyla schopna definovat jednotlive postavy. Docetla jsem ji jen proto, ze jsem cekala na velke finale, ale ani toho jsem se poradne nedockala. Kdyby me tato kniha zcela minula, nevadilo by mi to.

04.03.2014 2 z 5

Sonea - Novicka Sonea - Novicka Trudi Canavan

Druhy dil byl vazne skvely. Uzasne jaky ma Sonea potencial a jak zvlada veskere nastrahy studia na Univerzite. Jeji postava je mi sympaticka a to mam s vetsinou hlavnich hrdinek existencni problemy :-) a Arrakin....jeho temna a tajemna postava me nuti donekonecna premyslet - co v tom k certu je?!
Jen tak na okraj - Nenavidela jsem Regina a ty jeho prisluhovace celou svou dusi a vyzvu k verejnemu souboji jsem mu prala :-) nenavidim lidi Reginova typu.

06.02.2014 5 z 5

Křížová palba Křížová palba Dick Francis (p)

Kniha se mi líbila, avšak chvílemi jsem se ztrácela v terminologii z dostihového prostředí a způsobu, jak ošidit stát na DPH, ale přesto se četla příjemně.

28.01.2014 3 z 5

Společenství čarodějů Společenství čarodějů Trudi Canavan

Kniha se mi velmi libila, dej plynule ubihal, zadna pasaz mi neprisla zbytecna, rozvlekla ci nadsazena, pri cteni jsem se bavila. Hlavni postavy jsou mi sympaticke a konecna kapitola me zanechala v prijemnem ocekavani veci pristich.

07.01.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kniha se mi libila o neco vic nez Hypnotizer (nebyli tady Pokemoni :-)) Dej byl nabity napetim, z nekterych postav sel az strach, a nejvic se mi libilo, ze jsme se konecne dozvedeli neco vice ze zivota neomylneho Joony Linny. Co mi ponekud vadilo byly Joonovy necekane zachvaty intuice, ale jinakbse kniha cetla velmi dobre.

25.09.2013 4 z 5

Strážce srdce Strážce srdce Françoise Sagan (p)

Kniha nebyla špatná, ale během čtení ve mě nevzbuzovala žádné emoce, působila na mě neslaně nemastně, ale to je pouze můj osobní názor. Po přečtení docela snadno a rychle zapomenuto, o čem že to vlastně bylo.

30.07.2013 3 z 5

Láska nebeská z Notting Hill Láska nebeská z Notting Hill Ali McNamara

Docela dobra, i kdyz dejove zcela predvidatelna oddychovka na dny stravene nic nedelanim.

05.06.2013 3 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Nechce se mi verit, ze autorka popisuje skutecne muzske realie. Ja bych pri prvnim pohledu na prevaznou vetsinu z nich vzala nohy na ramena :-) kniha se cetla dobre, ale jsem rada, ze jsem ji docetla a ze byla tak sympaticky kratka.

15.04.2013 2 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Kniha na me pusobila tak nejak nemastne neslane, po docteni ve me prevladaji spise negativni pocity.

06.04.2013 3 z 5

Holomráz Holomráz Štěpán Kopřiva

Ještě nikdy jsem nečetla knihu podobného stylu, a naprosto mě nadchla.

24.02.2013 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Svižná kniha, která neměla hluchá místa a docela jsem se u některých scén nasmála. Chris je okouzlující chlapík :-)

24.02.2013 5 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

Kniha mě naprosto nadhla. Kapitán Kornel Báthory je chlapík, který si jde tvrdě za svým cílem a věříte mu každé jeho slovo, gesto a čin. Příběh měl spád a rozhodně mě navnadil k přečtení si pokračování.

23.02.2013 5 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Na to, jak je kniha krátká, její čtení mi přišlo nekonečné a nezanechala ve mě žádné pocity.

23.02.2013 2 z 5