Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa přehled

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80186/stesti-cz-aneb-jak-je-tezke-najit-chlapa-80186.jpg 3 163 163

Zhruba čtyřicetiletá, svou přirozeností a nadhledem sympatická Aneta časem dospěje k názoru, že život rozvodem nekončí. Za účelem seznámení se proto odhodlá využít novodobou podobu jednoho z nejstarších řemesel - dohazovačství; sama pak třídí adepty a setkává se s případnými muži pro život. Skutečnost leckdy předčí fantazii. Autorka knihy uchopila skutečné zážitky, nepřesolila je, nepřepepřila, zachovala jejich syrovost a připravila k podávání tak, že každé sousto vzbuzuje chuť na sousto další. Žena, která ještě nečetla Štěstí.cz, o hodně přišla. Jednak se nepobavila a nezvedla si spolu s hlavní hrdinkou Anetou sebevědomí, a jednak nezískala algoritmus na životní situaci, která ji může potkat již zítra.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa. Přihlašte se a napište ho.

železňák
05.10.2023 odpad!

Brutální kokotina.

ANDY28
11.01.2023 5 z 5

je to sice reklamní knížka, ale tak vtipně a úpřímně napsaná, že se mi moc líbila.

adela2230
21.03.2022 2 z 5

Kniha sice není žádný extra zázrak, ale pobaví. Některé příklady se dají najít i teď.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

humor česká literatura reklama a propagace seznamky

Autorovy knížky

2011  56%Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa