martinka07 martinka07 komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

I přesto, že některé pasáže byly na můj vkus celkem drastické, hodnotím knihu plným počtem. Příběh měl spád a i když byl místy trochu přitažený za vlasy, moc se mi líbil.

11.07.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Co k téhle knize napsat? Chvilkama mě vůbec nebavila a přišla mi strašně zdlouhavá, když se blížil konec, tak mě to chytlo. Není úniku byla ale mnohem lepší.

08.04.2019 3 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Zajímavý příběh. Konec mě celkem překvapil, ačkoliv kdo je vrah se celou dobu nabízí.

30.03.2019 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tahle kniha byla utrpením. Šíleně zamotaný příběh a spousta postav.

19.03.2019 2 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Měla spád a dlouho jsem si lámala hlavu nad tím kdo je vrah.

25.02.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Uff... Přečíst tuto knihu mě stálo hodně sil. Kvůli velkému množství postav mi dlouho trvalo, než jsem se zorientovala. Když se mi to konečně povedlo, byl konec první části a začala další část knihy, která ze začátku vůbec nenavazovala na část první. Dle mého názoru nejslabší kniha od Jojo.

24.02.2019 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Velice silný příběh, plný nejrůznějších emocí. Absolutně si nedokážu představit, jak těžké muselo být zažívat vše, co zažívala Lilly. A stejně tak těžké je představit si, že mezi námi jsou lidé, kteří jsou něčeho takové schopni.

19.02.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Když se řekne Jojo Moyes, všem se nejspíš vybaví kniha Než jsem tě poznala. Je totiž jedním slovem skvělá. Ovšem já nemůžu jinak, než že Sama sebou byla ještě lepší. Závěrečný díl se mi prostě líbil nejvíc.

16.02.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Každý z nás má minimálně jednu vzpomínku, kterou by nejraději vymazal. Je to ale opravdu dobrý nápad? Tuhle otázku jsem si při čtení kladla nesčetněkrát. Příběh mě bavil od začátku až do konce. Za mě plný počet.

09.02.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Od téhle knížky jsem nečekala žádný zázrak. O to víc jsem byla mile překvapená, když jsem začala číst. Kniha mě bavila a vtáhla mě do děje.

06.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Po přečtení některých komentářů se mi knihu nechtělo ani moc číst, ale nakonec jsem si řekla, že tomu dám šanci. A víte co? Nelituji. Kniha měla zajímavý námět. Dětská hra s křídovými panáčky? Proč ne, určitě to má potenciál. Ovšem bylo tam pár míst, která by si zasloužila lepší vysvětlení.

23.01.2019 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Jako vždy skvělá kniha. Příběh měl spád a krátké kapitoly mě nutily číst pořád dál.

20.01.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak tohle mě hodně bavilo! Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout a neustále jsem byla nucena přemýšlet, jak to do sebe zapadá. Callanach je mi čím dál sympatičtější a doufám, že se dočkáme nějakého posunu ve vztahu s Avou. Strašně mě mrzelo, že už jsem na konci a potřebuju nutně vědět co bude dál.

12.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Snad nejlepší knížka ze série s Erikou Fosterovou. Bryndza je prostě sázka na jistotu. Kdy že bude další díl?

08.01.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Co je pravda a co pouhá iluze? Do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, kdo lže a kdo mluví pravdu. Styl autorova psaní mi vyhovuje. Díky krátkým kapitolám se čte kniha sama a nejde se odtrhnout.

02.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Strhující od začátku až do konce. Napětí mi kolovalo tělem po celou dobu čtení, absolutně jsem se nemohla odtrhnout. Přečteno během jediné noci.

28.11.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha, která má spád. Téma, které tu snad ještě nebylo je bravurně zpracováno. Moc se mi líbilo sledovat, jak uvažuje vědec, jeho myšlenkové pochody a to jak celkem rychle najde klíč, který vede k nalezení vraha. Konec byl sice kapku přehnaný, ale co už... Na mém celkovém hodnocení to nic nemění a dávám plný počet.

10.10.2018 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Knížka se četla sama. Zajímavý příběh a pro mě nečekaný konec. Víc takových, prosím.

08.10.2018 5 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Báječná oddychovka.

07.10.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Postav bylo v knize opravdu hodně a někdy dalo práci se zorientovat, kdo je kdo, ale ve finále jsem byla z knihy nadšená. Mám ráda,když mě knha vtáhne do děje a mrazí mě při čtení v zádech a to mi u téhle knihy rozhodně nechybělo. Překombinovanost už k tomuto spisovateli tak nějak patří, ale neměli bychom zapomínat, že je to stále jen kniha a tam se fantazii meze nekladou.

02.10.2018 4 z 5