martina4041 martina4041 komentáře u knih

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Lepsi jak prvni dil! Konec me posadil na zadek.

14.07.2016 5 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Knihu jsem dostala jako dárek k Vánocům. Pořád se mi do nechtělo. ale ted jsme ráda, že jsme ji šanci dala. vtáhla mě rychle do děje. knihu jsme přečetla za jeden den.

06.07.2016 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Po pomalem zacatku, se kniha rozlela takovym rychlim spadem, ze jsem se musela nutit prestat cist abych vubec rano vstala do prace

06.06.2016 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Treti dil, nestracel na ctivosti.. Velmi dobre se mi cetly i dva predesle. James rollins opet ukazal, ze umi zaujmout ctenare. Velmi dobre zakonceni trilogie s koncem? ze bychom se dockaly i pokracovani? Ja jsem pro...

27.04.2016 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Ma druha kniha od teto spisovatelky. Ani tahle nezklamala! Velmi dobre se mi cetlo. Vyreseni cele zapletky a sok ze strany doktorky,do ceho je ochotna zajit. Ne dostal.

27.04.2016 5 z 5

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Kratke kapitoly knize prospely. Cetlo se rychleji. Ano dej mohl byt sviznejsi, ale i tak se mi kniha libila. Je pravda, ze nekdy jsem se v postavach a prolinani deje stracela, ale pak jsem se chytla. Zajimava zapletka. Nejak jsem ke konci cekala, ze to tak nejak bude. SPOILER ten konec? Dava hodne k premysleni. Jak to bude dal.

19.04.2016 4 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Prvni setkani s tim to spisovatelem mela jsem divni pocit zda se mi kniha bude libit, ale velmi me chytla a na jeden zatah jsem precetla pres pul knihy! Velmi se mi libilo prostredi lecebny. Konec me posadil. Cekala jsem nekoho jineho!

19.04.2016 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

co o knize říct? jedním slovem? skvělá!!!

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Knihu jsem koupila kvůli obálce,ale hned jak jsem ji četla, jsem ji nemohla dát z ruky a musela ji pořád číst. Kniha samotná je poučná a dala bych ji přečíst každému, kdo někdy usedla za volant a měl upito. Vřele doporučiji.

Svatá zrada Svatá zrada James Forrester

Knihu jsem nedočetla, ale jistě ji dám někdy v budoucnu šanci. Třeba na ni nebyla nálada či ta pravá chvíle.

01.01.2016 2 z 5

Ztracený trůn Ztracený trůn Chris Kuzneski

Knihu jsme koupila, ve výprodeji a nečekala od ní nic mimořádného, ale velmi jsme se mýlila. Kniha mě hned od první kapitoly vtáhla do děje. Čte se velmi svižně a skoro sama. jsem velmi ráda, že jsme ji koupila. jistě budu číst další díly v serii.

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Nějak jsme od knihy čekala více, ale nenechala jsem pomalým začátkem odradit a četla dál. Nakonec mě kniha přeci jen chytla a za dva dny byla přečtená. Konec jsme mě překvapil a nečekal jsme to. kniha nakonec pěkná a nelituji přečtení :)

01.01.2016 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Pro mě o dost lepší než zmizelá. Lépe se mi tato kniha četla. ano sice hlavní hrdinka mi místy lezla na nervy,ale jak bychom se zachovaly či chovaly mi kdyby se nám stalo to samé. Místy a některé kapitoly mi přišly zbytečné. Celkoví dojem z knihy mám velmi dobrý. První knihu jsem četla zmizelou a na tu to jsme se bála sáhnou aby nebyla to samé jako zmizela(už nikdy více) Kniha mě překvapila a byla jsem ráda, že jsme si ji nakonec pořídila.

06.07.2015 4 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

První díl, velmi čtiví, čekala jsem na druhý a čekání se vyplatilo. Oblíbila jsem si Amaiu. Některé pasáže jsem přelítla rychle abych věděla jak to dopadne a jak to bude pokračovat dále. Ke konci knihy už jsem tak nějak tušila kdo to vše dělá a kdo za tím vším stojí, ale i tak kniha neztratila na čtivosti. Ano jsou v knize i pasáže, kde jsme se nutila číst abych se dostala tam kde to bude napínavé a chytlavé, ale těch moc nění

17.04.2015 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Knihu jsem koupila kvůli obálce, ale ne jen kvůli ní. Velmi dobře se mi četla. Chvílemi jsem se trochu ztrácela ve jménech postav,ale to se dalšími stranami knihy dohnalo. Sedl i i styl psaní. Knihu doporučuji.

17.04.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Koupila jsem ze zvědavosti. Kniha mě nenadchla. Do půli jsem četla s donucení, pak už to bylo zajímavější,ale knihu už do ruky podruhé nevezmu. Pro mě zajímavý příběh,ale tím to hasne.

04.01.2015 3 z 5

Věčný plamen Věčný plamen Daniel Levin

Knihu jsem koupila ve výprodeji a nelituji. Chvilku mi trvalo, než jsme se do knihy začetla,ale pak už jsme se nemohla odtrhnout. Mám ráda tento námět i styl psaní mi seděl. Knihu doporučuji. Neměla jsme zmatek v přecházení děje jiných osob. Krátké kapitoly i to myslím pomohlo k rychlému čtení knihy.

04.01.2015 5 z 5