markinho962 markinho962 komentáře u knih

Rok nula: Kniha druhá Rok nula: Kniha druhá Scott Snyder

Tady se někdo koukal na temného rytíře a něco si z toho vzal k napsání tohoto díla, jen něco upravil, prohodil zlouny a šup máme tu komiks. Ale rozhodně to není špatné, pustil jsem si k tomu soundtrack Z Temneho rytíře a bylo to super

02.06.2024 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tak to už je fakt strmý pád, ztráta času, kvalita pokračování jde rapidně dolů

11.05.2024 1 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nudné a nezáživné, příště se polepšit

30.04.2024 3 z 5

Jak blafovat o fotbale Jak blafovat o fotbale Mark Mason

Když hraje Sparta, fanděte soupeři... To mě nejvíc zaujalo

28.03.2024 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Jeté jako audiokniha, což je oceňované dílo, i tak hodně dlouhé, řekl bych i natahované, ale výborné! Tedy až na popisy kanibalismu, ale no...

18.11.2023 4 z 5

Thrawn: Spojenectví Thrawn: Spojenectví Timothy Zahn

Kniha o Thrawnovi, která není o Thrawnovi. Zde mu šmrnc génia odebírá nejikoničtější postava celého vesmíru Darth Vader. Thrawn zde upřímně hraje druhé housle, ale i když se na ně snaží hrát to svoje, stejně čekáte co vykouzlí Vader. Linka s minulostí mě jen otravovala, byla zbytečná a relativně vlastně k ničemu.

10.09.2023 3 z 5

Thrawn Thrawn Timothy Zahn

Super génius světa Star Wars, nádherné vtáhnutí do děje v trilogii od Mistra SW. Tato první část trilogie je nášup logiky hlavní postavy , které prostě zase nevěříte žádné chyby. Vždy má eso v rukávu. Již se těším na druhý díl, kde mu bude sekundovat nejmocnější Darth Vader

20.08.2023 4 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Tak tohle je top! Zpracování působí jako že světa HP!!

14.08.2023 5 z 5

Chaos na vzestupu Chaos na vzestupu Timothy Zahn

Extrémní zklamání, jako začíst se do jmen, který nikdo nemůže ani vyslovit je holt těžké, popis postav zde nedostatečný. Dal jsem celou knihu, ale jen z povinnosti

30.07.2023 2 z 5

Mezigalaktická výprava Mezigalaktická výprava Timothy Zahn

Thrawn baví a Zahn je v nejlepších!! Ať se zdá, že to je nuda, fakt není.

25.06.2023 5 z 5

Tygři moře Tygři moře Robert Ervin Howard

V dnešní době by tento způsob nenašel tolik obdivovatelů jako dříve. Vyprávění není tak přímé jako u Conana a to dle mého zde ubírá na kráse

04.06.2023 3 z 5

Přestaňte řešit h*vna Přestaňte řešit h*vna Gary John Bishop

Vlastně vůbec o ničem, Nečas nacetl dobře, ale nepomohlo

11.04.2023 1 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Není čas ztrácet čas s knihami když jsou celou 1/3 nudný jak čtení jízdního řádu.

17.03.2023 1 z 5

Srdce Drengirů Srdce Drengirů Cavan Scott

Ještě horší než předešlá, nepřipadá mi to nijak drsné, neupnete se k žádné postavě

14.03.2023 2 z 5

Není strachu Není strachu Cavan Scott

Nějaký náznak kvalitní zápletky tu je, ale podávaný v tak pomalém tempu a vykradené z různých pc her , že prostě stejně očekáváte, že za rohem aspoň vykoukne nějaký ten Sith

04.03.2023 3 z 5

Obratník Raka Obratník Raka Henry Miller

Chápu, že v době uvedení to jistě bylo kontroverzní, ale v dnešní době nuda jak..... Navíc posloucháno jako audio, výkon účinkujího byl výborný a stejně mě to neuchvátilo

10.02.2023 2 z 5

Ajťák vrací úder Ajťák vrací úder Lukáš Pavlásek

Relativně podařené pokračování, které sice není tak podařené jako první díl, ale neurazí ani svým humorem ani poezií, kterou se Pavlásek snaží roztáhnout svůj text na víc stran.

04.10.2022 3 z 5

Doktorka Aphra a enormní zisk – Já pán, ty pán Doktorka Aphra a enormní zisk – Já pán, ty pán Kieron Gillen

Lword ve Star Wars? Proč ne!

03.07.2022 5 z 5

Poslední vzdor Poslední vzdor Mark Millar

má to koule a nádherná kresba

22.05.2022 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

Prostě ne, ani velmi kvalitní Audiokniha nevtáhla

14.03.2022 2 z 5