Rok nula: Kniha druhá přehled

Rok nula: Kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480254/bmid_rok-nula-kniha-druha-ZJR-480254.jpg 4 50 50

Legenda o Batmanovi série

Riddler pohroužil Gotham do temnoty. Podaří se mladému a nezkušenému Temnému rytíři zachránit své město před stále rostoucím chaosem? Podaří se Batmanovi přivést Gotham zpátky ke světlu? Rok nula je nový příběh Batmanova původu! Obsahuje sešity sérií Batman (New 52) #27, #29-33

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rok nula: Kniha druhá. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
10.10.2023 4 z 5

Začátek pomalý ale pak to mělo spád

KubaHanzelin
12.01.2022 3 z 5

Bruce / Batman nám velmi rychle dospěl a stal se tím správným ochráncem Gothamu jak ho známe a máme rádi.
Jsem zároveň rád, že hlavním záporakem tentokrát není Joker (i když je stále mým favoritem), ale Riddler, který přináší do tohoto zvláštního, ale přesto poměrně příjemného startu Batmanovy kariéry jiný nádech než jsme zvyklí:)

Kopta
04.12.2021 4 z 5

Už je to nějaká ta doba, co jsem četl první knihu a nějak mi dokonce přijde infantilní, že to na sebe ani nijak nenavazuje. O to více je zajímavé, že do tohoto jsem šel bez nijaké skepse nebo předsudků a nakonec se kupodivu zadařilo. Rok nula dvojka je z nějakého důvodu stále trochu zvláštní, ale umí navazovat na sebe s různými retrospektivy a funguje to i příjemně dynamicky. A to je něco, co za to docela stojí. Nic jako peckovního, ale určitě jsem si to užil víc než jiné slátaniny a naopak se cítil i obohacen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rok nula: Kniha druhá v seznamech

v Právě čtených1x