Markéta555 Markéta555 komentáře u knih

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Nádherný příběh vzal mě za srdce.. Kniha se krásně četla do slova sama ještě teď mi tečou slzy po tváři..

09.04.2022

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Nádherný příběh... Přečetla jsem jedním dechem. Konec knihy už byl takový loudavý a ne tak záživný jako líčení z Osvětimi ale na jednu stranu mám ráda když nekončí příběh otevřeně ale je pěkně dotažený do konce.. Miluju knihy založené na opravdovém příběhu... spisovatelka pro mě jednička doporučuji i její další knihy např. tatér a cilka .

08.02.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

zajímavé, napínavé , dobře se četlo

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Knihu jsem přečetla.. Zařadila bych jí mezi náročnější úplně plynně a dobře se mi nečetla dokonce jsem u ní usínala.. Každopádně příběh je pěkný.

24.10.2021 3 z 5

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

Krutý příběh s dobrým koncem teda tak napůl.. Každopádně psaní mě moc nezaujalo bylo to psané v chaosu myslím, že to mohlo být zpracované lépe ale vzhledem k odporu autorky k zemi a svému muži to chápu..

24.10.2021 2 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Úžasný příběh odvážných lidí a díky za ně.
Knihu jsem přečetla dvakrát moc se mi líbila.
viděl někdo film? zpráva

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Příběh Heleny Citronové a France Wunshe jsem znala z knihy Osvětim.
V této knize je skutečnost obalená do lásky i krutosti z prostředí koncentráku..
Hezky se mi to četlo moc hezky napsané..

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha má hodně stran ale čte se úplně neuvěřitelně! Krásně zpracovaný příběh s dobrým koncem..

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Můj první román na toho téma.. Byla jsem unešená a konec knihy řádně oplakala..

Vše, co jsme milovali Vše, co jsme milovali Pam Jenoff

Z kraje čtení jsem byla zaskočená jak moc kniha přeskakuje z doby do jiné doby ale zorientovala jsem se a přečetla jedním nádechem.. autorku mám ráda hezky se mi její knihy čtou. krásný příběh

Hana Hana Alena Mornštajnová

přečtená 3x a určitě ne naposled.. Moc hezké psaní a krásné čtení. Když po přečtení knihy přemýšlím o ději dlouho tak mě zaujala a tohle je právě taková kniha.. A navíc jsem se naučila dělat žloutkové věnečky nemohla jsem odolat obálce :D

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Trochu mě vyděsila tloušťka knihy.. stála za to! krásně psaná perfektní čtení a super příběh.. U knihy jsem se do slova řechtala ale i ukápla slza ..

Colette, dívka z Antverp Colette, dívka z Antverp Arnošt Lustig

Já jsem tak zklamaná vůbec mi to nejde číst je to takový chaos, složité čtení moc .. Mě dělá problém soustředěnost.. jako podmět dobrý! ale to zpracování je hrůza.. určitě jsem četla lepší knihy. zavírám a ukládám zpět do police..