mariannnka mariannnka komentáře u knih

Homeopatie - energetická medicína. Základní principy Homeopatie - energetická medicína. Základní principy George Vithoulkas

Na českém trhu je pro veřejnost určena řada knih o homeopatii, tato je skutečně jedna z nejlepších a doporučila bych ji každému, kdo si chce o homeopatii zjistit základní a přitom seriózní informace.

03.01.2014 5 z 5

Úrovně zdraví Úrovně zdraví George Vithoulkas

perfektní kniha na českém trhu v oblasti klasické homeopatie, vřele doporučuji každému, koho tato metoda zajímá blíže a pátrá po spolehlivých informacích zkušeného praktika

24.01.2020 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

moc doporučuji! :)

23.10.2018 5 z 5

Vydělávej blogem – konkrétní návod pro všechny blogery a blogerky, jak vydělávat tím, co jste dosud dělali zadarmo Vydělávej blogem – konkrétní návod pro všechny blogery a blogerky, jak vydělávat tím, co jste dosud dělali zadarmo Daniela Jelínková

myslím si, že je kniha vhodná spíše pro někoho, kdo je v "blogosféře" úplným nováčkem a chce se v téhle oblasti zorientovat. Zasvěceného a technicky alespoň trochu zdatnějšího člověka kniha zase tak moc nepřekvapí, ale v mnohém inspiruje, tak jako mě, děkuji :)

19.12.2016 4 z 5

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

určitě velmi zajímavá kniha, nejen pro ty, kteří chtějí cestovat, ale také pro ty, kteří se chtějí při cestování i něčím živit a zkusit si tak trochu "nomádit" :-)

30.03.2016 5 z 5

Medicína založená na důvěře Medicína založená na důvěře Hana Konečná

Kniha je psana takovou "ucebnicovou formou", kterou odlehcuji skutecne pribehy, kterych je v knize pomerne dost. Dle meho zaujme spise nekoho, koho oblast zdravotnictvi, vyzkumu, EBM atd.blize zajima.

01.02.2016 4 z 5

Ukaž, co děláš! Ukaž, co děláš! Austin Kleon

Inspirativni kniha. Cetla jsem jako ebook a mela prectenou za jeden odpocinkovy vecer u dobreho caje :) myslenky nijak vyznamne neprekvapily, ale je fajn si vse precist znovu takto usporadane, kniha se velmi prijemne cte.

13.01.2016 5 z 5

BARF - otázky a odpovědí BARF - otázky a odpovědí Kateřina Novosádová

Cetla jsem i predchozi knihu stejne autorky (Krmeni psa prirozenou stravou), kde je o barfovani sepsano vse podstatne. Toto je takovy prijemny souhrn ve forme otazek, ktere kladou primo lide, kteri barf praktikuji nebo se teprve chystaji a metodu studuji..prijemne se cetlo a urcite bych doporucila i dal. :)

13.01.2016 5 z 5

Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků neznámý - neuveden

blog Protivné blondýny nečtu pravidelně, ale pár článků jsem si prošla a zaujaly mě, tak jsem si pořídila i její knihu. Nemůžu říct, že bych se v ní dozvěděla nějaké úplně přelomové informace, myslím, že pro někoho, kdo alespoň trochu používá selský rozum a vidí do marketingu, to není nijak dechberoucí čtení. pobavil mě ale používaný jazyk, styl psaní a to, s čím vším je schopen takový obchodník na trhu obchodovat, aby si jak se říká namastil kapsu :-)

01.11.2015 4 z 5

Má cesta zpátky do života Má cesta zpátky do života Therese Schwarzenberg

Fantastická kniha pro všechny, kteří chtějí s Therese Schwarzeneberg prožít její příběh rehabilitace z úrazu, kdy jí lékaři prorokovali život strávený v posteli nebo v lepším případě na invalidním křesle. Potěší všechny zastánce zahrnutí psychiky do léčebných procesů a také všechny, kteří podporují celostní metody léčby (např. homeopatii či akupunkturu). Místy mi běhal mráz po zádech z toho, čeho všeho může být člověk schopný, pokud doopravdy chce.

27.09.2015 5 z 5

Můj život s alternativní medicínou Můj život s alternativní medicínou Jiří Janča

báječná kniha, moc mě mrzí, že se s jejím autorem nemohu dnes setkat osobně. Velmi doporučuji, tento člověk léčil srdcem.

11.06.2014 5 z 5

Reconnection - návrat k léčivé energii Reconnection - návrat k léčivé energii Eric Pearl

Velmi obohacující kniha!

01.01.2014 5 z 5

Jídlo jako pokrm duše Jídlo jako pokrm duše Maureen Whitehouse

Takova kniha do zacatku pro všechny, kteří se chtějí aktivně zapojit do pece o své zdravi. Shrnuje vse důležité.

17.11.2013 5 z 5

Uzdrav se sám Uzdrav se sám Markus Rothkranz

Poměrně drahá kniha, ale člověk v ní najde užitečné informace o vitariánské stravě spolu s dalšími odkazy na zajímavé knihy, články a internetové weby.

06.11.2013 4 z 5