BARF - otázky a odpovědí

BARF - otázky a odpovědí https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256262/bmid_barf-otazky-a-odpovedi-256262.jpg 4 15 2

464 otázek a odpovědí od čtenářů první knihy BARF krmení psa přirozenou stravou a účastníků přednášek. Otázky jsou přehledně seřazeny do jednotlivých kapitol: BARF OBECNĚ CO KRMIT PŘÍLOHY KOSTI DOPLŇKY STRAVY VÝPOČET KRMNÉ DÁVKY PŘECHOD NA BARF BŘEZÍ A KOJÍCÍ FENA, ŠTĚŇATA DO 2 MĚSÍCŮ ŠTĚNĚ A MLADÝ PES STARÝ PES PROBLÉMY ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY, DIETY ALERGIE BARF NA CESTY PAMLSKY RECPTY... celý text

Knizniuchyl
21.08.2022 4 z 5

Při čtení prvního dílu vás určitě napadnou nějaké doplňující otázky. Ty autorka shrnuje v této knížce. Otázky má rozdělené dor uznyvh kategorii, tím pádem kdo se chystá číst celou knihu a ne pouze vybrané otázky, by se měl připravit na opakování určitých odpovědí.

mariannnka
13.01.2016 5 z 5

Cetla jsem i predchozi knihu stejne autorky (Krmeni psa prirozenou stravou), kde je o barfovani sepsano vse podstatne. Toto je takovy prijemny souhrn ve forme otazek, ktere kladou primo lide, kteri barf praktikuji nebo se teprve chystaji a metodu studuji..prijemne se cetlo a urcite bych doporucila i dal. :)

psi - krmení, výživa

2016  80%BARF kuchařka