Margaritta1987 Margaritta1987 komentáře u knih

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Pokud se vám líbí Bridget Jones nebo jste kdysi četli Lanczovou, tak se vám kniha bude určitě líbit

Černá káva Černá káva Charles Osborne

Čteno ušima
Tím, že to je Agatha a i můj milovaný Poirot nedokážu být objektivní. Krásná jednohubky a pohlazení po duši

04.03.2023 5 z 5

Malá máma 2 Malá máma 2 Lenka Sadvarová

Skvělé

02.08.2022 5 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Knížku jsem poslouchala, jako audioknihu. Papírovou knihu bych ani nedočetla. Nejlepší povídka byla od Soukupové, jinak nic moc.

26.03.2022 2 z 5

Audiokniha se poslouchala dobře, hlas K. Leichtové mi k hrdince vcelku sedl. Klasickou knizku bych,ale nedočetla.

09.05.2021 2 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Knížka mě bavila, někdy jsem mela chuť s Abi zatřepat, ať se konečně probere, ale hrozne se mi líbilo, že vycházela z autorčiny osobní zkušenosti. Škoda, že v češtině nevyšly i ostatní knihy Anny Bell, určitě bych si je přečetla

29.04.2021 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Knížku jsem poslouchala. Co si budeme povídat, jak název napovídá, byla to červená knihovna. Ale byla hezky načtená a poslouchala se dobře.

11.01.2021 3 z 5

Výlet do divočiny Výlet do divočiny Nicholas Oldland

Povedené ilustrace, hezky zpracované příběh s ponaučením.

04.01.2021 4 z 5

Houbeles pictus Houbeles pictus Petr Maděra

Krásně ilustrované enciklopedie ze světa hub a hřibů. Každý obrázek je doplněn básničkou. Kniha nejde sehnat, tak si jí na podzim půjčujeme v knihovně a syn v ní hledá houby, které našel fyzicky v lese.

04.01.2021 4 z 5

Noc - Obrázkové příběhy Noc - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Zima - Obrázkové příběhy Zima - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Jaro - Obrázkové příběhy Jaro - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

04.01.2021 5 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Knížka me opravdu bavila. Bylo v ní sice dost klišé, ale opravdu se mi líbilo, jak byla vykreslena podpora kamarádek mezi sebou a náhoda, jak se potkaly. Takový Sex ve městě

30.12.2020 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Knihu jsem poslouchala. Dost průměrná

30.12.2020 2 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knihu jsem četla jako audioknihu. Nebylo to špatné, ale nebyla jsem z ní úplně nadšená. Zajímalo mě jak hrdinové dopadnou, ale tak nějak pomalu ubíhá

30.12.2020 3 z 5