Malá máma 2

Malá máma 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486881/bmid_mala-mama-2-YPD-486881.jpg 4 23 7

Malá máma přináší další dávku trefných postřehů ze života s malým dítětem. Kolik času uteče mezi druhými a pátými narozeninami? Co vlastně znamená klidový režim? Jak se doma vypořádat s bincem? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v pokračování komiksových minipříběhů. Upozornění: Ještě více UÉÉÉ, než jste čekali!

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Opět vtipné a trefné jako první díl.

Romanka89
07.06.2023 4 z 5

Fajn komiks, každá maminka se v něčem najde. Kamarádkám posílám některé jednotlivé komiksy a smějeme se tomu. Jinak jedna věci mi nedá, malá máma - autorka, měří 165 cm. Já měřím 166, rozhodně nejsem malá, nýbrž průměrná, jejích 165 je průměrná výška, tudíž nechápu, proč ten důraz na to že je jako malá? :D

Knihotyna
29.04.2023 4 z 5

O rodinném životě z pohledu jedné maminky. Komiksová forma, která nikdy nezklame - vždy se k ní dostanete, nenavazuje na sebe a pokud máte doma děťátko, mnohdy se v lecčem najdete :).

Druhý díl Malé mámy se humorem, stylem a "příběhem" vyrovná prvnímu dílu :). Jen miminko trošku povyrostlo, už mluví a někdy to opravdu stojí za to :).

Atlantis
02.11.2022 3 z 5

3,5* Pro čtení Malé mámy musíte mít velmi specifickou náladu a musíte být ve velmi konkrétní životní situaci. Pak se budete slušně bavit. Jinak byste ale mohli tvrdit, že jde o nehezky nakreslenou knížečku s občas trapnými vtipy.

Karola050716
31.10.2022 3 z 5

Bavila jsem se, někdy více, někdy méně, podle toho, jak moc se to podobalo domácnosti u nás doma. Pro matky na odlehčení doporučuju.

Margaritta1987
02.08.2022 5 z 5

Skvělé

martina.culik
17.01.2022 5 z 5

Bavila jsem se stejně jako u prvního dílu. Autorka opět nezklamala.
Komiksy jsou krátké, vtipné a velmi výstižné.

2017  84%Malá máma
2021  83%Malá máma 2