MarciLiška MarciLiška komentáře u knih

Velká kniha manipulativních technik Velká kniha manipulativních technik Andreas Edmüller

Náročná publikace. Popsány různé formy manipulativních technik v komunikaci. .. ..

01.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Velmi pěkně popsána doba minulá. Realisticky spravované dílo. Kniha čtená 'jedním dechem'. Doporučuji.

18.01.2024 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

(SPOILER) Zajímavá detektivka. Ze začátku pozvolný zamotaný děj. Trochu ubíjející...
V poslední třetině knihy děj nabírá spád. Více vás začne zajímat, kdo to tedy vlastně udělal? Kniha se mi celkem líbila.

17.01.2024 3 z 5

Anička a divadlo Anička a divadlo Ivana Peroutková

(SPOILER) Dcerka nadšená . Čteme další díl. Pro malé dívky fajn literatura.

09.01.2024 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

(SPOILER) Moc pěkně napsáno. Krásný příběh. Popsán realisticky. Od začátku napínavé. Naprostá spokojenost.

09.01.2024 4 z 5

Jak prokouknout druhé lidi Jak prokouknout druhé lidi Joe Navarro

Velmi pěkně zpracované téma. Čtenář si při čtení uvědomuje svoje chování a chováni svého okolí při vzájemné interakci. Doporučila bych knihu těm, co pracují s lidmi...

01.01.2024 4 z 5

Katův odkaz Katův odkaz Vlastimil Vondruška

Dobře zpracovaná historická detektivka. Těším se na další příběhy.

01.01.2024 3 z 5

Tedy; ze začátku velmi pozvolné a náročné čtení. Po nějaké chvíli si čtenář zvykne na množství postav a jejích příběhy a pak ho celé dílo pohltí natolik, že se od knihy nemůže odtrhnout. Velmi zajímavě zpracovaný příběh o době minulé.

28.12.2023 5 z 5

Anička ve městě Anička ve městě Ivana Peroutková

Knihu si dcerka vypůjčila v knihovně. Moc se jí líbila. Při čtení pasáže u mláďátek jsem některé věci přeskočila. Nicméně pak jsme spolu hovořili o tom, co se vlastně přihodilo a jak to vlastně na světě chodí ..... vysvětlení - přiměřeně jejímu věku... Už má nachystán další díl.

28.12.2023 3 z 5

Umění prožívat emoce Umění prožívat emoce Jean-Yves Arrivé

Zajímavá kniha. Poučná. Doporučuji. Četla jsem ji už před několika lety a nyní znovu....

27.12.2023 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdříve byl film a teď kniha. Super čtení. Těším se na další knihu od autorky.

12.12.2023 4 z 5

Pozitivní psychologií proti depresi Pozitivní psychologií proti depresi Miriam Akhtar

Zajímavá kniha. Doporučila bych jí těm, co hledají a nevědí, jak si zkvalitnit život a neustále bývají nespokojení.
Budu-li mít příznaky či budu- li trpět depresí po knize sáhnu znovu. Věřím, že co jsem si z ní vzala použiji v praxi pro pomoc druhým.
Obsahuje cvičení a zamyšlení se nad sebou a pohledu na svět.

08.12.2023 3 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Zajímavá kniha k zamyšlení. Je to o nastavení a směřování naší mysli a vizí. Hovoří se v ní o vděčnosti.......která v dnešním světě chybí. Četla jsem ji teď po deseti letech znovu. Myslím si, že stojí za přečtení.

08.12.2023 3 z 5

Královská krev: čtyři sestry, všechny královny Královská krev: čtyři sestry, všechny královny Sherry Jones

Četla jsem před nějakou dobou. Kniha se mi líbila. Dobře se četla.

06.12.2023 4 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Příběh je drsný, smutný. Autor popisuje dobu po konci 2. světové války. ....jak se člověk dokáže chovat k člověku..... doporučuji přečíst. Těším se na další díl.

04.12.2023 4 z 5

Agresivita dětí Agresivita dětí Edwige Antier

Kniha poučná, velmi dobře se četla. Příklady z praxe v dostatečné míře. Doporučila bych přečíst všem, co pracují nebo vychovávají děti. ...

02.12.2023 3 z 5

Kyberšikana - Průvodce novým fenoménem Kyberšikana - Průvodce novým fenoménem David Šmahel

Knihu jsem si půjčila v knihovně....velmi dobře napsané - ucelené informace o problematice kyberšikany.

27.11.2023 3 z 5

Vlci v rouše beránčím Vlci v rouše beránčím George K. Simon

Kniha je ve značné části teoretická. Obsahuje i příklady z praxe, které se dají přenést na nejrůznější situace, které někteří z nás zažívají. Jedná se o velmi zajímavou publikaci. Nejvíce mi utkvěla věta, že 'strom se pozná po ovoci'. Takže jinými slovy,: 'jací jsme -vyjde po určité době na povrch v podobě výsledků - skutků. ' ...

24.11.2023 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tato kniha se tzv. četla sama. Byla napínavá. Mohu jen doporučit.

24.11.2023 4 z 5

Tajemství ztracených koček Tajemství ztracených koček Darina Dyntarová

Kniha se nám líbila. Dcerka byla nadšená. Napínavý příběh pro malé čtenáře. Doporučujeme.

23.11.2023 4 z 5