malen malen komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nepřipadalo mi to jak kniha, od které se nedá odtrhnout. Ale byla čtivá a lidská, moc se mi líbila a těším se na další díly. Také jsem navštívila galerii fotek na stránkách autorky, jak zde někdo doporučuje, moc zajímavé.

22.02.2021 5 z 5

Golem z Hollywoodu Golem z Hollywoodu Jonathan Kellerman

A tak jsem nakonec dala 4 hvězdičky, protože to bylo lepší, než jsem podle komentářů a hodnocení čekala. Je to prostě jiný Kellerman, s mysteriozními prvky, ale mně se četlo dobře. Trošku víc propracovaný konec bych možná uvítala..

12.02.2021 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

To nebyl dobrý nápad číst to ve vlaku, když se Vám pak chce brečet nad osudy hrdinek. Co chce, já tedy bulela jak želva. Zase silné téma a opět mi bylo líto, že kniha končí.. Klidně bych brala i více stránek o osudech hrdinek.

03.02.2021 4 z 5

Zítra bude líp: Kronika míru, války a exilu Zítra bude líp: Kronika míru, války a exilu Zdena Kaprálová

Ještě teď mám "husí kůži", opravdu silný příběh. Připomnělo mi to dětství, kdy mi babička nám vyprávěla zážitky z války. Děsivé zážitky . Jsem ráda, že přežili, a že mi knížka dostala do ruky.

07.11.2020 5 z 5

Když spolu zvířata chodí Když spolu zvířata chodí Vašek Vašák

To mě hrozně bavilo. Přečetla jsem úryvek a hned si ji běžela koupit. A bylo to poučné. Jen doufám, že jsem pochopila, co myslí autor vážně a co už je nadsázka. Například jeho popis paní čmelákové a jejího varování mě dostal. Takže po přečtení této knihy už zvednutí nožky jako pozdrav neberu, sice ji pozdravím, ale jakmile jich zvedá víc, prchám. :) Budu se k ní vracet . A ilustrace taky nemají chybu

12.05.2020 5 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Nejdřív jsem se do toho nemohla začíst a pak zas odtrhnout.Kamarádka mi říkala, to je dobrý, takový lehký do vlaku. Naštěstí jsem ji četla doma, protože s očima napuchlýma od pláče by se mi necestovalo dobře. Za mě úžasný .

12.05.2020 5 z 5

Zvířátka kolem nás Zvířátka kolem nás Vladimír Motyčka

Objevila jsem náhodou a líbilo se mi. Pro děti podle mne úžasné a pro mě taky

22.01.2020 5 z 5

Splněná přání Splněná přání Fern Michaels (p)

Taková pohádka pro dospělé..

22.01.2020 2 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Konec jsem čekala jíný, ale jinak napínavé, čtivé

23.09.2019 4 z 5

Rodinná tajemství Rodinná tajemství Freya North

Teď se mi dostala do rukou kniha Nástrahy lásky a říkám si, že mi ta jména něco říkají. A protože se tam Fen má teprve do někoho zamilovat, nejspíš to bude nějaký předchozí díl serie :) .

16.04.2019 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Velmi čtivé, ale jak už někdo psal, trošku překombinované. Ale líbilo..

08.04.2019 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Možná je to kniha s poselstvím, ale mě to moc nechytlo. Popravdě, kdyby mi ji nepůjčila kamarádka s tím, že je nádherná, tak jsem ji asi nedočetla.. Ale pár myšlenek z ní mi asi v hlavě zůstane, tak od čtení neodrazuji . :)

01.04.2019 3 z 5

Život té druhé Život té druhé Frédérique Deghelt

Mě to tedy zklamalo. Styl psaní mi nesedl vůbec, ale zápletka se mi zdála zajímavá a s napětím jsem čekala, co z toho bude. Ale za mě nic moc..

27.03.2019 2 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

tak jsem byla celá napjatá, že jsem ani nešla spát, abych věděla , jak to skončí.. A měla jsem jít radši spát..ten konec to celé shodil

18.02.2019 3 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

za mě super

11.02.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Druhý díl jsem nečetla, ale dalo se to z děje odvodit. Kniha skvělá, jen ten konec mi už přišel příliš zdlouhavý..

14.01.2019 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Mám knihy této autorky moc ráda, ale tohle se mi nečetlo dobře. Ale určitě mě to neodradí od jiných jejich knížek.

10.01.2019 3 z 5

Bonbony k snídani Bonbony k snídani Dorothy Koomson

ty proložené texty - minulý děj - se mi také zdály zdlouhavé, jinak to mělo spád a líbilo se mi.

10.01.2019 5 z 5

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Sama bych si ji podle obalu nevybrala, ale kamarádka mi ji doporučila a super.

18.12.2018 5 z 5

Střípky Střípky Táňa Keleová-Vasilková

Četla jsem od ní silnější příběhy, tohle se mi zdálo příliš románové, než ze skutečného života, možná tím koncem. Ale početla jsem si.

10.08.2018 4 z 5