Bonbony k snídani

Bonbony k snídani https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3589/bonbony-k-snidani-3589.jpg 4 66 14

Kendra Tamaleová se po několika letech vrací z Austrálie do rodné Anglie, aby zde zahájila nový, jednodušší a spokojenější život. Jak už to ale bývá, plány si děláme proto, aby nám je osud převrátil naruby... Kendra si pronajme byt, aniž by tušila, že její domácí Kyle prochází těžkou manželskou krizí a snaží se zvládat práci i péči o šestiletá dvojčata. Citově strádající a rodičovským rozchodem poznamenané děti si Kendru okamžitě „adoptují“, a z ní se pozvolna stává jakási náhradní matka. Snaží se sice zachovat si nadhled, ale je to pro ni až příliš těžké. Smutné tajemství, které řadu let tají před celým světem, se znovu začne intenzivně připomínat. A když se v jejím životě nečekaně objeví člověk, který všechno zavinil, zoufalá Kendra si uvědomí, že tajemství bude muset přestat být tajemstvím, pokud se mají věci začít posunovat k lepšímu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Marshmallows For Breakfast , 2007

angelak
02.02.2023 4 z 5

Ze začátku zdlouhavé -ale pak už se mi knížka líbila.

Ála1968
05.06.2022 2 z 5

Byla jsem dost zklamaná,oproti knize Děvčátko je to velký sešup.

Danago
14.02.2022 2 z 5

Četla jsem os autorky Děvčátko a to se mi líbilo hodně. Bohužel tato knížka se mi četla poměrně špatně. Řeší závažná témata, přesto mě emočně nedokázala zasáhnout , tak jak by asi měla. Popravdě byla jsem celkem ráda, že jsem ji dočetla. Bohužel moc mě to nebavilo.

Damaj
27.12.2019 4 z 5

Krásná kniha. Nejprve mi trvalo se do ní začíst, ale pak jsem ji zhltla během 2 dní. I když jsem zrovna nečetla, přemýšlela jsem o Kendře, co se jí v životě nepěkného přihodilo, pak už jsem tušila, ale do posledních stránek jsem si tím jistá nebyla. K srdci mně přirostla nejen Kendra, dvojčata, ale také kamarádka a šefová Gabrielle. Přála jsem si, aby to byla právě ona, komu se Kendie svěří, skutečně jí chtěla pomoci.

malen
10.01.2019 5 z 5

ty proložené texty - minulý děj - se mi také zdály zdlouhavé, jinak to mělo spád a líbilo se mi.

Meluzínka
06.08.2018 4 z 5

Skvely pribeh jen trochu zdlouhave.

adriane9
14.07.2018 5 z 5

Dorothy mě mile překvapuje, stejně jako knihu Děvčátko, tak i Bonbony jsem si užila na max. Autorka skvěle pracuje s postavami a především těmi dětskými. Přečteno během dvou dní a zase mám o čem přemýšlet. Škoda jen, že v česku jsou na trhu pouze dvě její knihy.

Babo
05.02.2016 4 z 5

I když jsem po přečtení knížky na rozpacích , tak nelituji , že jsem ji přečetla. Líbilo se mi jak do úplných detailů popisovala chování dvojčat ,ale na druhou stranu mi právě pitvání pocitů vadilo.
V každém případě téma bylo pro mě neotřelé , i když samozřejmě jednotlivé problémy mezilidských vztahů jsou známé a mnohokrát zpracované tak mám pocit, že se autorka snažila vyhnout stereotypům.

BarčaK
28.12.2013 3 z 5

Nejdříve jsem byla trochu zklamaná, první stránky knihy mě moc nanadchly, ale jak se do knížky člověk pomalu začte, změní se to a nakonec se mi kniha moc líbila :)

Poutnice
30.09.2013 5 z 5

skvělej název, super příběh, krásně dotažený, napsaný i prožitý. Je úžasná, stejně jako Děvčátko.

evasamankova
22.05.2013 4 z 5

Krásná kniha plná lidských emocí. Chytne za srdce. Nepříznivá strana života brána s láskou a přátelstvím.

MartinaF
20.04.2013 5 z 5

Naprosto bezkonkurenční knížka. Je plná lásky, přátelství, ale není to klasický zamilovaný román. Knížka mě bavila od začátku do konce.

monula101
18.02.2012

Knizka skvela clovek vubec nevedel jak to dopadne.Velmi napinava nemohla jsem se od ni odtrhnout.Doporuciji

enite22
15.01.2011 5 z 5

tato kniha mě vzala za srdce...zhltala jsem ji jedním dechem...

pro ženy rozvod manželská krize rodiče a děti

Dorothy Koomson
anglická, 1971
2007  84%Děvčátko
2008  80%Bonbony k snídani

Kniha Bonbony k snídani je v