makry makry komentáře u knih

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Za mne příjemné oddechové čtení.

28.06.2023 4 z 5

KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely kolektiv autorů

Tato kniha mne zaujala na první dobrou.A vůbec mne nezklamala.Pět rozhovoru představuje pět pohledů,které člověka vedou k vlastnímu přemýšlení.

31.12.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Kniha opět nezklamala.

09.11.2022 5 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Kniha,která mne zaujala svoji obálkou.A výsledkem je velká spokojenost,že se mi dostala do rukou.Příběh se četl jedním dechem.Proto i to vysoké hodnocení.

02.07.2022 5 z 5

Poslední léto ve městě Poslední léto ve městě Gianfranco Calligarich

Kniha,se kterou jsem se setkala na rande naslepo.(Knihovna pořádala akci,kdy si člověk vybral partnera v podobě zabalené knihy a dokud nerozbalil nevěděl s kým stráví čas).Obal knihy mne zaujal na první dobrou.Obsahem to bylo trošku horší.Ale jsem ráda,že jsem se dostala ke knize po které bych normálně asi jen tak nesáhla.Prostě stalo to za to si ji přečíst.

08.03.2022 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Na začátku mi dělalo problém se začíst.Po te půlce se to rozjelo. Knihu jsem měla v seznamu chci číst,ale už vlastně nevím proč.Jsem ráda,že jsem ji dočetla,ale úplně mne neoslovila.

29.01.2022 3 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Kniha,která se mi do rukou dostala díky mé kolegyni a hlavně spolučtenařce.A musím říci,že se mi četla velmi dobře.Celkově mi to připomnělo éru Foglarovek.Sice kniha spíše pro dětského čtenáře,ale i dospělé potěší.

19.12.2021 4 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Kniha byla pro mne oříšek.V seznamu chci číst už byla nějaký čas - někde jsem viděla info o ní a zaujala.Teď v rámci výzvy na ní přišel čas a s tím i trochu zklamání.Do knihy jsem se nemohla začíst,byla pro mne zdlouhavá až ke konci nějakých cca 70 stran jsem si to užívala.Takže jsem ráda že jsem jsem čtení nevzdala,ale za mne zklamání trochu.

16.05.2021 3 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Kniha se četla dobře.Ale zklamalo mne,že název moc tomu obsahu neodpovídal.Čekala jsem obsahově zcela jiného.

06.03.2021 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Knihu jsem dostala jako dárek.A musim ho zhodnotit jako super. Kniha velmi čtivá,napínavá.Misty mi to připomínalo Mlčení jehňátek.Určitě to není poslední kniha od tohoto autora.

22.01.2021 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Knihu jsem objevila,právě díky databázi.Hned mne především zaujala obálka knihy až poté jsem zjistila kdo je autorem.Má představa o ději z popisu knihy byla jiná,než byla realita. Ale nic to nemění na tom,že jsem byla velmi spokojená.Knihu jsem četla jedním dechem a jak už tu někdo psal jak vše začalo v půlce knihy do sebe krásně zapadat tak to byla pro mne pecka.

02.01.2021 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Skvělá kniha,která se perfektně četla.Závěr příběhu,který jsem nečekala.Knihu doporučuji.

30.10.2020 5 z 5

Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Antonín Havlík

Knihu jsem poprvé zahlédla zde.Hned mne zaujala obalem a názvem.A tak se dostala na můj seznam,co chci číst.Za mne kniha super.Čtivá,čtyři zajímavé příběhy a další různé zajímavé informace k danému tématu.Zároveň si uvědomuji,že ne každému kniha sedne.Já jsem,ale ráda za její přečtení.

29.10.2020 5 z 5

Mým vrstevníkům a jiné fejetony Mým vrstevníkům a jiné fejetony Michal Viewegh

Pohodové oddechové čtení.

26.10.2020 4 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Tentokrát byl film dříve než kniha a to i přesto,že se kniha v mém seznamu co se chystám číst je delší čas.Musim říct,že za mne kniha čtivá i téma zajímavé.

26.10.2020 5 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Kniha nebyla ani špatná,ale ani žádný top.Kniha především dočtena z toho důvodu,že jsem byla zvědavá jak dopadne porod.

19.10.2020 2 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Rychlá oddechovka a povídky se velmi dobře četly.Jsem ráda,že mne kniha zaujala svým obalem a díky tomu se dostala do mých rukou.

16.10.2020 5 z 5

Pro hrst lentilek Pro hrst lentilek Lavie Tidhar

Kniha,která mne zaujala svým obalem.Tedy náhodný výběr.Musím,ale říci,že kniha mne mile překvapila.Pro mne velmi čtivá.

05.06.2020 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Tato kniha nebyla mým šálkem kávy.Ale díky výzvě člověk sáhne i po knize,kterou by do rukou jen tak nevzal a má možnost si tak rozšířit své obzory.

04.04.2020 2 z 5

Čtenářská výzva je cestou,která nás může dovést k různým knihám.A já jsem velmi ráda,že díky ní jsem měla možnost se dostat k této knize. Kniha dojemná, k zamyšlení a uvědomění si některých věcí.Kniha ke které se jednou určitě vrátím.....

25.02.2020 5 z 5