makry makry komentáře u knih

Vražda v Polné Vražda v Polné Bohumil Černý

Na knihu jsem se chystala již velmi dlouho.Letošní výzva dala příležitost si ji tedy konečně přečíst.Kniha se mi velmi dobře četla.Je psaná srozumitelně a pro mne velmi poutavě.

16.02.2020 5 z 5

Setkáme se opět v ráji Setkáme se opět v ráji Christel Zachert

Tato kniha se mi dostala do rukou náhodou.Čekala nějaký čas na to,až ji přečtu.Čas na přečtení přišel a kniha mne pohltila. Smutný příběh se silným vzkazem.

13.11.2019 5 z 5

Za mne to bylo naprosto skvělé čtení. Zajímavý příběh plný emocí.

22.05.2019 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Díky čtenářské výzvě se mi do rukou dostala tato pro mne zvláštní kniha.Přečtena rychlostí blesku - malý počet stran,ale i celkově zajímavá.To mne na výzvě právě baví,číst i něco po čem by člověk normálně třeba nesáhl.

15.02.2019 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

31.12.2018 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

I když má kniha zajímavé příběhy,tak mi moc neseděl styl celé knih.Knihu jsem dočetla ale příště bych si ji již nevybrala.

29.12.2018 2 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Druhá kniha od tohoto autora.A opět stala zato.

29.12.2018 5 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Kniha mne zaujala svým obalem. Ale s obsahem už to bylo horší. Kniha se mi četla relativně rychle, ale jeji obsah mne moc nezaujal. Takže za mne zklámání.

07.08.2018 2 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Na tuto triologii jsem se chystala již dlouho. Až tyto prázdniny byla triologie pokořena. Příběh mne velmi zaujal. Všechny knihy se velmi dobře četly, ale přece jen ten třetí díl byl pro mne ten nej.

06.08.2018 5 z 5