majuska88 majuska88 komentáře u knih

Bílý pramen Bílý pramen Klára Teršová

Kniha mne ze začátku úplně neoslovila, ale při pokračování jsem se začetla a dočetla jí jedním dechem. Kniha se mi moc líbila.

06.07.2022 4 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

Kniha u které nepřemýšlíte jen se smějete. Přečteni jednhm dechem.

27.07.2021 3 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Kniha se mi moc líbila. Je to sbírka příběhů během války. Těším se na další díl.

24.01.2021

Mámou hravě Mámou hravě Martina Karásková

Kniha je plná nápadů, škoda, že jsem ji neobjevila dříve.

23.10.2020 5 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Příběh knihy mě uchvátil. Konec byl složitější na pochopení, ale zase jsem ho nepředvídala již ve čtvrtce knihy. Ráda si knihu přečtu znova.

23.10.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Kniha se mi líbila i když Bez rozloučení bylo lepší. Celou dobu jsem očekávala, že se v knize objeví obraz kvůli kterému zemřeli hrdinky rodiče. Konec knihy byl očekávaný a pohádkový.

05.08.2020 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Po dlouhé době jsem sáhla od knih z červené knihovny po jiném žánru. Kniha po stopách rodinných tajemstvích se mi moc líbila. Přišla mi, ale zbytečně místy protahována a konec rychle ukončen.

14.07.2020 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Příběh knihy mě okouzlil, četla jsem jedním dechem a na konci kniky ukáply slzy.

07.06.2020 5 z 5

Něžná náruč rodičů Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

Od knihy jsem očekávala více. Chválím četnost fotek, člověk hned vidí, jak úchop vypadá. Informace v knize se často opakují.

07.05.2020 3 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Kniha se čte celkem sama. Děj je jednoduchý bez zbytečných omáček kolem. Je to takový detektivní román s koncem co nikoho nepřekvapí.

18.04.2020 3 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje.

Kniha se mi velmi líbila, i když mě zarazila náhlá smrt Jima, kterou spisovatelka vyřešila manželské neshody. Kniha má hezký příběh plný dobrodružství, hledání sama sebe, lásky a sexuálního napětí. Knihu bych si klidně přečetla znova.

31.03.2020 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

SPOILER
Smutný příběh o domácím násilí, šikaně ve škole, nepochopení nadaných dětí okolím, o tom jak je potřeba se dětem věnovat, o hodně mladé lásce, pravým přátelství a oddanosti. Příběh se mi i přes ty těžkosti líbil, ale nečekala jsem až tak smutný konec. Kniha se mi dobře četla, je napsaná bez okolní omáčky.

23.03.2020 5 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Kniha mě do půlky moc nebavila. Hodně zapletený děj. Překvapil mě zvrat, kdy vypravěč vypráví příběh své dceři. Kniha končí dojemným a smutným koncem. Knihu nakonec hodnotím celkem pozitivně, ale znovu bych si jí nepřečetla.

21.03.2020 2 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Právě jsem dočetla tuto knihu. Proudí ve mne emoce a smutek. Né smutek z knihy, ale smutek z příběhu. Kniha mě nadchla, četla jsem ji jedním dechem. Příběh mě donitil se zamyslet nad svým životem,vážit si chvíle s blízkými.. Doufám, že až se budi rozčilovat nad maličkostmi a hádat se doma, tak si na knihu vzpomenu.

05.03.2020 5 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Kniha mě na první pohled zaujala. Cca do 1/3 jsem jí četla jedním dechem. Pak mě začala nudit a v 1/2 jsem nevěřila, že knihu dočtu. Nakonec jsem knihu početla,ale některé pasáže mě hodně nudili.

03.03.2020 2 z 5

Handling a nošení dětí Handling a nošení dětí Vanda Schreierová

Na tuto knihu jsem se moc těšila a očekání jsem měla velké. V knize se hodně odkazuje na videa. Knihu jsem měla rychle přečtenou a byla pro mne zklamáním.

26.02.2020 3 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Kniha je hezky zpracovaná. Stručná, přečtena za 1 den.

26.02.2020 3 z 5

Jsem máma Jsem máma Kristína Farkašová Tormová

Kniha se mi moc líbila i když se některé části opakovali. U knihy jsem se zasmála a viděla sama sebe v těhotenství a po porodu.

26.02.2020 5 z 5

Doporučuji, skvělá kniha k zamyšlení nad životem. Ostatně jako celý životní styl pana Duška

17.07.2017 4 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková