Mámou hravě

Mámou hravě https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398811/bmid_mamou-hrave-pht-398811.jpeg 4 51 18

hroneczek
27.03.2023 5 z 5

Zajímavé nápady na hry, tvorbu domácích hraček i informace o vývoji dítěte.
Super kniha pro začínající maminky, které rády věnují čas svému miminku a chtějí ho co nejvíce rozvíjet a stimulovat.

LiLinka
25.03.2023 5 z 5

Hezká inspirace, zajímavé nápady. Pro tvořilky ideální.

Jeninas
25.02.2023 5 z 5

Kniha radí, jak si během prvního roku hrát s miminkem. Občas jsem zjistila, že tohle vlastně už dávno děláme, jindy se inspirovala a dcerce něco nenáročného vyrobila. Pokud na to máte čas, určitě doporučuji!

Vicusss
05.02.2023 5 z 5

Výborná kniha plná inšpirácií na prvé hry s bábätkom. Netreba k nim nič extra, väčšinu vecí máme všetci doma ️

JoMia
12.12.2022 5 z 5

Super inspirace na hry s miminkem.

Gabi13
04.09.2022 4 z 5

Je hezké, že někdo sepsal inspirace jak trávil volný čas se svým dítětem. Přijde mi to moc hezký počin. Inspirovala jsem se některými nápady i do své praxe cvičení s kojenci a batolátky. Takže za mně velký dík.

Guepp
29.03.2022

Inspirace je to krásná, ale přijde mi kolikrát velmi komplikovaně řešitelná nebo finančně náročná. Každopádně je to velmi pozitivní a příjemná kniha. Jen jsem od ní čekala něco více, vzhledem k tomu, jak je oblíbená a propagovaná.

Worbitka89
05.02.2022 4 z 5

Kniha je pěkná, bylo fajn mit po ruce sadu návodů pro mrňousy rozdělených dle věku (orientačně), kniha vhodná pro tvořilky. Něco jsme zkusili a bud zaujalo, nebo ne. Přišla mi orientovaná spíše na chlapce a taky hodně věcí jsem znala z pinterestu a jiných knih. Poslala jsem knihu dál.

Ophelie
04.11.2021 4 z 5

Knihu jsem si pořídila na doporučení od mé kamarádky, rovněž "čerstvé" maminky a musím říct, že koupě nelituji. Sice některé věci již s malým dělám intuitivně, ale v knize najdete spoustu hezkých tipů na hry s malými dětmi, miminky, které napomáhají rozvoji miminek. Knihu určitě doporučuji, třeba i jako dárek pro nějakou novopečenou maminku ;-)

killy
04.09.2021 4 z 5

Využila jsem pár tipů když mi syn nechtěl trénovat pasení koníčků na břiše. Musím uznat, že některé aktivity jsou bezva nápad. Nejsem ale příliš tvořivá maminka takže víc než polovina knihy mě nezaujala. Je to ale hezký dárek pro novopečenou maminku a určitě peněz za knihu nelituji.

Stephanie92
16.08.2021 2 z 5

Inspirovala jsem se pár věcmi, za mě pokud je maminka trochu kreativní, tak asi knihu moc nevyužije, jelikož jí věci samy napadnou. Ale proč ne, někomu se může určitě hodit.

MinaHawke
08.06.2021 5 z 5

Knížku jsem si koupila ještě, když jsem byla těhotná, protože mě zaujaly ohlasy na ní. Se synem si rádi hrajeme a zkoušíme všechny možné hry z knihy. Určitě knihu doporučuji.

L_Into
29.01.2021 4 z 5

Skvělá knížka pro maminky prcků do cca 5-6 měsíců. Malá miminka jsou ležáci a moc si s nimi nevyhrajete. Pokud ale stejně jako já cítíte, že byste se jim chtěly aktivně věnovat, když jsou vzhůru a mají vyřešené všechny potřeby, tady najdete super tipy na jednoduché hříčky. Autorka u všech aktivit přihlížela k tomu, aby se miminko stimulovalo přiměřeně věku.

Většinu her jste schopní zvládnout s běžným vybavením domácnosti. Na něco je potřeba předem vyrobit propriety a užijí si tedy i kreativní duše, něco stačí jen vzít a použít tak, jak to doma najdete.

Když se syn začal otáčet na bříško a obecně víc hýbat (a zajímat o okolí), už jsme knížku tolik nepoužívali. Vyblbli jsme se s hračkami a předměty denní potřeby. Je to proto fajn dárek především pro kamarádky v očekávání :)

majuska88
23.10.2020 5 z 5

Kniha je plná nápadů, škoda, že jsem ji neobjevila dříve.

Alexxxka
10.06.2020 5 z 5

Na něco jsem přišla intuitivně sama ale je tam hodně tipů jak se zabavit s malým mimcem. Pro mě super pomůcka a určitě doporučuji :-)

banánovépyré
20.02.2020 4 z 5

Skvele tipy na aktivity s parmesicnimi miminky, vzdy podle jejich schopnosti. Jasne a jednoduche navody, jak stimulovat a zabavit detatko :) ocenuju navodnost a super fotky!

Romanka89
21.12.2019 5 z 5

Jak je řečeno podemnou, některé věci jsou automatické ale jinak kniha plná inspirace a spoustu her určitě využijeme a možná i něco vyrobíme.

koudelu
07.07.2019 4 z 5

Knihu, kterou aktivní maminky určitě využijí. Většina nápadů mi přišla bezvadná, hvězdičku dolů strhávám za to, že některé "hry" nejsou hry, člověk to dělá intuitivně. Ale třeba návody na výrobu hraček jsou skvělé.

2018  83%Mámou hravě
2019  90%Mámou hravě 2