Majulle Majulle komentáře u knih

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Perfektni kniha, uz se tesim na dalsi pripad inspektora. Dobre se cetla a mela opravdu originalni zapletku :) snad brzy prelozi dalsi dil :)

06.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další dobrá kniha, nebyla sice tak top jako ostatní autorovy, ale nebyla ani nejhorší. Řekla bych zlatý střed :) Vraha jsme poznali až na posledních stránkách knihy. A moc se těším co do Eričina života přinese Igor :) Jsem ráda za jeho postavu :)

30.01.2023 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Skvělá kniha, zápletka s Alex je také perfektní, určitě doporučuji :)

25.01.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Já musím přiznat že jsem byla docela zklamaná. Napsala už mnohem lepší knihy. V první čtvrtce knihy jsem se v těch postavách ani nemohla zoorientovat a zapamatovat si kdo je čí manžel nebo manželka, teta atd. Nakonec když jsem se zorientovala tak to bylo dokola to samé kdo to udělal, protože motiv vražd je zcela jasný. Doufám že příští kniha bude lepší

20.01.2023 2 z 5

Dětská hra Dětská hra Clare Boyd

Z knihy jsem byla velmi zklamaná, čekala jsem od ní úplně něco jiného, dokonce jsem si myslela že jde o thriller, trošku tak podle obálky vypadá. Všech 400 stran se omývá pořád dokola to samé. Příběh o šikaně své sestry také nebyl nic moc- čekala jsem že se tím v knize bude autor zabývat více. Ale knihu bohužel doporučit nemohu. Snad se bude líbil alespoň dalším čtenářům :)

18.01.2023 1 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Skvělá kniha, zezačátku jsem se sice ztrácela a přišlo mi to zmatené ale na konci vše dávali smysl :)

14.01.2023 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Právě jsem dočetla tento díl ze série s Kate, kniha měla jak "romantickou" zápletku tak i napínavý případ. Místy je popsán život Amišů tak je to také zajímavé spestření knihy, určitě doporučuji. Do poslední chvíle jsem netušila kdo za celým případem stojí a kdo je vrah..:)

05.01.2023 5 z 5

Služebná Služebná Alicja Sinicka

Včera jsem dočetla tento boží thriller, jako celkem zkušený čtenář thrillerů jsem si myslela že mám od začátku jaksno kdo za vším stojí atd. Ale mýlila jsem se! Kniha byla opravdu originální, s originálním námětem i koncem! Byla jsem nadšená, a obálku má taky krásnou Tak určitě zapište do seznamu

31.12.2022 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Jedná se o psychologický thriller, kde musíte přemýšlet jestli se jedná o realitu nebo o bludy. Kniha je od začátku napsaná čtivě a zajímavě, a pravdu se opravdu dozvíte až na posledních stránkách :)

31.12.2022 5 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Kniha se mi moc líbila, domácí násilí není moc pro slabé povahy ale četla jsem i horší knihy :) Baví mě ten příběh zda se z toho žena dostane, uteče či neuteče, kdo ji zachrání a jak skončí trýznitel. :) Obě knihy od autorky mě moc bavily :)

27.12.2022 4 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

právě jsem dočetla druhý díl této knižní série, a jsem nadšená Doufám že budou přeloženy i další díly Kniha má originální zápletku a příběh, popisuje i detektivovo soukromí a jeho rodinu což mě také moc baví, takže pro milovníky thrillerů! Určitě po této knize sáhněte

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Miluju tuto sérii s Josie ale musím říct že tohle byl pro mě zatím nejslabší díl.. Předešlé díly mi přišly mnohem napínavější a dávaly mi větší smysl. Zde bylo až mnoho postav ve kterých jsem se postupem času začala ztrácet. Ale určitě stojí za přečtení

19.12.2022 3 z 5

Pojď se mnou Pojď se mnou Ronald Malfi

Skvělá kniha, jakmile jsem se začetla nemohla jsem přestat. Neustále se měnily mé myšlenky kdo za co může a jaká je teda pravda. Hlavní hrdina byl sympatický a jedná se o originální příběh Kniha je nová takže ještě moc známá není ale já bych Vám ji určitě ráda doporučila do vaší sbírky příjemné čtení

19.12.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Další skvělá knížka, tentokrát o únosu, prolíná se zde i soukromí ze života šéfinspektora Roberta Ketta kterému byla unesena žena, a policejní případ. Takže úplně skvělé. Hned večer se zkusím vrhnout na další díl v této sérii
Knížka je méně známá ale jsem ráda že se mi dostala do ruk a určitě všem milovníkům thrillerů doporučuju :)

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Kniha čtivá, ze začátku pomalejší tempo, pak se však rozjede a drží Vás až do konce v nejistotě :) je to spíše taková oddychovka. ale za přečtení stojí :)

01.12.2022 4 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Tak tohle byl opravdu můj šálek kávy! Jdu Vám doporučit tento skvělý thriller, od kterého jsem se nemohla ani odtrhnout a před usnutím jsem přemýšlela jak to tedy je Miluju thrillery a detektivky kde hlavní téma je únos, pohřešování atd Mohla bych to číst stále dokola. Zda se člověk najde, nenajde. Zda se najde živý či mrtvý. Vyšetřování a vše okolo.. Je to prostě top! A takhle kniha neměla chybu. Klidně bych si ji přečetla znovu!

01.12.2022 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Od začátku měla knížka spád, pořád jsem měla pochybnosti o tom kdo je vrah a mé podezření se pořád měnily takže jsem byla opravdu překvapena. A taky jsem byla překvapena jak perfektně měl vše vrah promyšlené. V knize je sice (na mě) moc postav takže se mi detektivové a lidé trochu pletli a musela jsem neustále být ve střehu kdo je kdo ale rozhodně to stálo za to! Takže doporučuji a těším se až se mi do ruk dostane další díl této série.

01.12.2022 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Skvělá kniha, od začátku napínavá. A konec? skvělé! nečekala jsem to :) určitě stojí za přečtení :)

17.11.2022 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Čtivá kniha, přečetla jsem za víkend! určitě nezklame :) oddychovka :)

16.11.2022 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Skvělá kniha, prolínání minulosti a součastnosti. Přečetla jsem za dva večery :) určitě doporučuji! :)

16.11.2022 4 z 5