M.C.SMITH M.C.SMITH komentáře u knih

Zima čarodějnice Zima čarodějnice Katherine Arden

konečně dočteno.
Nebylo to zlé, ale mne to celé nesedlo.
Knihy se četly dobře, ale pro mou duši tam něco chybělo.

11.08.2023 3 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Příběh je moc dobrý, ale mne bohužel nesedl už od začátku.
Řekla jsem si, že sérii dočtu a tak to udělám, ale knihy mne nijak netáhnou a musím se do čtení nutit.

06.08.2023 3 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Musím říci, že jsem se knihou musela prokousat. Námět originální, mne ale nesedl.
Zkusím ještě druhý díl, ale nevím, nevím.
Kniha rozhodně není špatná, mne ovšem nesedla. Velká škoda.

02.08.2023 3 z 5

Všechny skryté dary Všechny skryté dary Caroline O'Donoghue

Tato kniha mne velmi mile překvapila. Byla čtivá a pro mne zajímavá.
Maeve mne bavila a její nová kamarádka Fiona byla naprosto skvělá.
Milá oddechovka, do které jsem se zažrala.

29.07.2023 4 z 5

Sherwood Sherwood Meagan Spooner

Tato kniha pro mne bylo jedno velké zklamaní.
Četla se dobře, ale Marian mi moc nesedla a celá kniha mi přišla velmi vlažná.
Od autorky jsem četla Na lovu a to mi přišlo zajímavější.

26.07.2023 3 z 5

Stříbrná princezna Stříbrná princezna Kateřina Okurková

Lepší než první díl. Je vidět, že se autorka vyvíjí a to je moc dobře.
Kniha se četla dobře, byla to příjemná oddechovka, která mne bavila.
Určitě doporučuji.

22.07.2023 3 z 5

Zlatá královna Zlatá královna Kateřina Okurková

Příjemná pohádka na oddech.
Příběh byl zajímavý a četl se velmi dobře, námět zajímavý.
Mělo to své mouchy, ale jako letní čtení pro fantasty je to ideální.
Určitě knize dejte šanci.

18.07.2023 3 z 5

Strašlivý příběh Prospera Reddinga Strašlivý příběh Prospera Reddinga Alexandra Bracken

Parádní počtení. Prosper byl skvělý a příběh super.
Mám ráda knihy s démony a tato kniha mi opravdu sedla. Bylo to vtipné a zábavné.
Určitě doporučuji všem. Super oddechovka.

17.07.2023 4 z 5

Jiný svět Jiný svět Nariana Noverová

Vůbec netuším, jak mám knihu hodnotit.
Nezaujala mne. Do čtení jsem se musela nutit a dokonce jsem byla odhodlaná knihu odložit nedočtenou, ale nakonec jsem to zvládla.
Postava Orony mne nebavila a její bratr mne také nezaujal. Pro mne to byla průměrná četba, která nenadchla, ale ani neurazila.

14.07.2023 3 z 5

Bojovníci s Nicotou Bojovníci s Nicotou Kate Murray

Tato kniha mne velmi mile překvapila. Neměla jsem od ní žádná očekávání a musím říci, že za začátku jsem se nemohla vůbec začíst. Ale pak se to zlomilo a když jsem se dostala na konec, věděla jsem, že si ráda přečtu i další díl.
Byla to milá oddechovka a hlavní hrdinka se mi zamlouvala. Sice si sama sebou nebyla dlouho jistá, ale byla dobrá.
Kniha se mi líbila a ráda si počkám na pokračování.

12.07.2023 4 z 5

My všichni neřádi My všichni neřádi Amanda Foody

Tato kniha mi neuvěřitelně sedla. Ano, je to takové Hunger Games s magií, ale já jsem nadšená.
Do knihy jsem se začetla a nutilo mne to číst dál a dál.
Pro mne super. Postavy skvělé, námět parádní. Moc se mi kniha líbila a mohu jen a jen doporučit.

10.07.2023 4 z 5

Stín Stín Adam Przechrzta

Můžu s klidem říci, že mne tato série bavila.
Zhltla jsem ji jako malinu a ač si myslím, že je určena spíše mužům, klidně se do ní mohou pustit i ženy.
Knihy byly skvěle napsané a plné akce a děj čtenáře jen tak nepustí.
Bylo to příjemné počtení, které mohu jen doporučit.

08.07.2023 4 z 5

Místodržící Místodržící Adam Przechrzta

Přečteno jedním dechem.
Kniha mne velmi mile překvapila, akce od začátku do konce a já jsem nemohla jinak než číst stále dál a dál.
Skvělé.

06.07.2023 4 z 5

Adept Adept Adam Przechrzta

Parádní čtení.
Sice bych knihu dala spíše pánům, ale mne kniha bavila.
Kniha byla propracovaná a autor si dal opravdu zaležet. Nechala jsem se nalákat obálkou a nelituji. Líbilo se mi pojetí magie a alchymisté mne vždy zajímali. Pro mne zajímavé čtení, chytlavé.
Určitě stojí za přečtení.

05.07.2023 4 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Tahle fantasy mne bavila. Sice bych to označila spíše za milostný román s kapkou fantasy, ale jo, bavilo mne to.
Byla to příjemná oddechovka, která se četla dobře. Obě hlavní postavy mne bavily a já nemám co vytknout.
Sice jsem od knihy očekávala něco jiného, ale tohle bylo milé překvapení.

03.07.2023 4 z 5

Limea Limea Lin Rina

Vůbec nevím, jak tuhle knihu hodnotit. Námět super, potenciál to mělo, ale nějak mi to nesedlo. Přišlo mi to nemastné neslané.

30.06.2023 3 z 5

Královská spravedlnost Královská spravedlnost Richard Swan

Tato kniha nebyla vůbec špatná, četla se dobře a i přes nudnější pasáže mne bavila.
Fantasy detektivka, která má zajímavý námět.
Hlavní hrdinka Helena mne bavila.
Jistě, mělo to své mouchy, ale šanci si zaslouží.

28.06.2023 4 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Tuhle knihu jsem si užila od začátku až do konce. Mám ráda fantasy, kde vystupují lovci, kteří bobují proti příšerám a tady byli jak upíři, čarodějnice, tak i duchové.
Roxy byla zajímavá postava a dokázala jsem se do ní vcítit.
Shaw je zajímavý a jsem opravdu zvědavá, co je zač.
Kniha mne bavila a ráda si přečtu i ostatní díly.

26.06.2023 4 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Tato série má krásné obálky, ty mne také upoutaly na první pohled a proto jsem si knihy pořídila.
Člověk by neměl soudit knihy podle obalu.
Série mi nesedla, musela jsem se ke čtení přemlouvat a zdolání další stránky pro mne bylo malou oslavou.
Tuto sérii jsem přečetla stěží a vím jistě, že se k ní už nikdy nevrátím. Je to škoda, ale něco mi na knihách nesedělo. Trollové asi nebudou mí oblíbenci.

24.06.2023 2 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Já se musím přiznat, že toto je snad úplně první série, se kterou mám velké problémy.
Nedokážu se začíst, žádná z postav mne nesedí a musím se do další stránky nutit.

24.06.2023 2 z 5