lupinek99 lupinek99 komentáře u knih

Záblesk věčnosti Záblesk věčnosti Jenny Sharkey

Úžasná knížka, která rozhodně ovlivnila můj život! Mohu ji jen a jen doporučit! :) Měla jsem to štěstí, poznat Iana osobně a je to opravdu úžasný člověk!!! :)

02.06.2015 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tahle kniha mi po dlouhé době vrátila chuť zase číst. Doporučuji každému, kdo chce na chvíli utéct z tohoto světa. Šest vran Vám to určitě splní. Autorka mě dokázala krásně vtáhnout do děje. Moc jsem si čtení užila a pochopila nitra hlavních postav. Určitě se plánuji pustit do dalších dílů a i jiných děl autorky Leigh Bardugo.
(U knihy doporučuji přečíst i poděkování)

19.04.2019 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

dokonalé!!! můžu jenom doporučit! :))

Virus Virus Kathy Reichs

skvělá knížka! ..ale místy to bylo už opravdu zdlouhavé a občas dokonce nudné.. to ale nic nemění na tom, že je to super knížka a už mám doma další dva díly (Poklad a Šifra) a další si přečtu hned jak ho tu vydají :D (Únos) :)) doporučuji :)

05.07.2014 4 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

taky úžasný díl!! :3 vážně se povedl! :)) jeden z nejlepších! ..možná i nejlepší. :)

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

opravdu skvělý díl!!! nemůžu si ho vynachválit!! :)) jen doporučuji! :)

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

krásný díl.. ale ne nejlepší.. :D :))

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

krásná knížka! :))

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Chtěla jsem sem napsat nějaký smysluplný komentář a hodnocení této knihy... ale NEMÁM SLOV!!! Právě jsem ji dočetla a myslím si, že nad tímto (vymyšleným) příběhem.. budu přemýšlet ještě hodně dlouho! Je to opravdu fantastická kniha! Můžu jenom doporučit! :) (A teď se jdu podívat na film :D )

07.09.2014 5 z 5

Bílá je barva kouzel Bílá je barva kouzel Laurie Faria Stolarz

taky naprosto dokonalá knížka... ale něco mě tam dost naštvalo..a zároveň vím, že to tak mělo být a sama jsem to v průběhu knihy chtěla.. :D rozhodně si to přečtěte! :D :))

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

naprosto dokonalá knížka!! opravdu moc doporučuji!!! skvělá četba...a druhý díl je možná i o trochu lepší.. :D