Luky110812 Luky110812 komentáře u knih

Kde je Eiffelovka Kde je Eiffelovka Dan Černý

Nečekaný pomocník Nečekaný pomocník Jan Lipšanský

Víla od Šuměnky Víla od Šuměnky Dan Černý

4 záhadné příběhy Čtyřlístku 4 záhadné příběhy Čtyřlístku Jiří Poborák

Syn si četl sám. Líbily se mu všechny 4 příběhy. Nejvíce asi o Golemovi.

Fotograf z Mauthausenu Fotograf z Mauthausenu Salva Rubio

Syn četl sám - tedy předčítal na hlas. Velice se mu kniha líbila, že téma je moc pěkně zpracované i s hlubokou myšlenkou na konci.

05.11.2023 5 z 5

Korunka princezny Kačenky Korunka princezny Kačenky Josef Lukášek

Předčítáno. Synovi se opět pohádky moc líbily. Prostě historie Orlických hor a příběhy Kačenky nemají obdoby a konkurenci. Pro syna to je historie, na kterou by se nemělo zapomínat.

27.10.2023 5 z 5

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Předčítáno. Pro děti s poruchami čtení je to náročnější na čtení, ale příběh je velice zajímavý a poutavý.

09.10.2023 3 z 5

Máme kostru ve skříni Máme kostru ve skříni Jana Štroblová

Syn si četl sám. Nejprve nadával na nesnadné nadpisy, ale pak si zvyknul. V této knize se naučil číst text i v jiných podobách a na jiném podkladu. Nejvíce se mu líbil Bezdomovec.

19.09.2023 2 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Předčítáno. Tento díl nenaplnil synovo očekávání. Tvrdí, že 1 a 2 díl byli lepší.

09.09.2023 3 z 5

Draka je lepší pozdravit aneb O etiketě Draka je lepší pozdravit aneb O etiketě Miloš Kratochvíl

Tato syna velice bavila.

25.08.2023 5 z 5

Já věřím Já věřím Tomáš Keltner

Skvělá kniha. Název trošku zavádí, že jde o něco moc duchovního. Ale opak je pravdou. Spíše bych jí řadila do knihy - najdi sebevědomí a přítele. Předčítáno synovi, konec ho opravdu nadchnul.

16.08.2023 5 z 5

Děda kamnář a toulavý Pecivál Děda kamnář a toulavý Pecivál Klára Smolíková

Předčítáno. Krásně a jednoduše přiblížené řemeslo kamnářů. Synovi se moc líbila.

27.07.2023 5 z 5

Pohádky z Orlických hor II Pohádky z Orlických hor II Josef Lukášek

Předčítáno. Syn miluje příběhy z Orlických hor s Kačenkou a ostatními. Nikdy není dost takových pohádek tvrdí.

25.07.2023 4 z 5

Já, Finis Já, Finis Václav Dvořák

Předčítáno synovi. Děj zajímavý, ale psané to je hrozně. Dyslektici budou mít problém nejen s pochopením, ale i s četbou. Spíše pro dobré čtenáře a dospělé. I když já se ztrácela místy též.

29.06.2023 4 z 5

Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. obří moskyti z Merkuru Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. obří moskyti z Merkuru Dav Pilkey

Předčítal tentokrát syn mě. Moc pěkné čtení a příběh.

26.06.2023 5 z 5

Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. ďábelští supové z Venuše Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. ďábelští supové z Venuše Dav Pilkey

Syn četl sám a moc se mu líbila.

19.06.2023 5 z 5

Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. mechanické opice z Marsu Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. mechanické opice z Marsu Dav Pilkey

Předčítal tentokrát syn mě. Moc pěkné čtení a příběh.

19.06.2023