Děda kamnář a toulavý Pecivál přehled

Děda kamnář a toulavý Pecivál https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461591/bmid_deda-kamnar-a-toulavy-pecival-oVJ-461591.jpg 5 19 19

Jak to dopadne, když ve městě přestane v zimě jít elektřina a doma není jak zatopit, uvařit, ohřát vodu na čaj? V takovém případě je skvělé mít dědu, ke kterému se dá odjet na prázdniny. Natálka a Hugo tedy vyrážejí k dědečkovi. Netuší, jaká je čekají překvapení a dobrodružství. Děda je kamnář a v jeho domě se dá topit hned několika způsoby. A kam se ztrácí každý den kocour Pecivál? Děti se vydávají po jeho stopách a odhalují dědovo velké tajemství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děda kamnář a toulavý Pecivál. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
19.01.2024 5 z 5

Příběh o tom, že pokud nejede proud , vždy existuje náhradní řešení.
" Vytrháme z podlahy parkety a spálime ji."
Huguv nápad není o nic lepší než ten můj :) Kromě života při svíčkách mě napadá ukrást někde náhradní zdroj elektřiny :)
Ale zpět k recenzi : dva sourozenci Hugo s Natálkou budou po dobu opravy a zpětnému nahození elektřiny (ve vesnici, kde bydlí) na pár dní u dědy . Sami bez rodičů. Hurá! Kdo by odmítl?
Navíc babička je s kamarádkou v lázních, takže si užijí s dědou zrzavým kocourem Peciválem dost legrace . Kromě toho děda se sousedem něco tajně chystá...

Knihomolka506
27.12.2023 5 z 5

Když ve městě nejede elektřina , je to nepříjemné. Co by za to kdo dal sedět u vyhřátých kamen a poslouchat dědovo vyprávění?
Hugo a Natálka to štěstí mají, že ten čas mohou trávit s dědou a jeho kocourem , který se nejraději valí na peci. Odtud jeho příznačné jméno - Pecivál. I děda má své tajemství a tomu malí sourozenci přijdou na kloub.

gabriela8704
08.09.2023 5 z 5

Četli jsme se synem a moc pěkná kniha. Syn i já jsme byli nadšení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Děda kamnář a toulavý Pecivál v seznamech

v dalších seznamech1x