Luigi1 Luigi1 komentáře u knih

Vzkříšení ohnivého démona Vzkříšení ohnivého démona Thomas Brezina

Jsem moc rád za tento žánr.

Útok kamenných rytířů Útok kamenných rytířů Thomas Brezina

Stále ta oddychovka co mám rád.

Kletba slepého mága Kletba slepého mága Thomas Brezina

Jsem už starej kocour,ale jinak stále mladej kluk.Pěkné čtení.

Zrození dračího rytíře Zrození dračího rytíře Thomas Brezina

Dobře čtené i napsané poutavě,oddechovka

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Klasika,která nás zavedo doté doy kdy byli vládci jen muži a nepřipustili aby je žena v něčem přdčila,moc se mi kniha líbila i film byl super s Elizabet Taylor

10.05.2020 4 z 5

Atlas ohrožených živočichů Atlas ohrožených živočichů Steve Pollock

Tato kniha ukazuje smutný pohled na živočichy kteří díky člověčí chamtivosti vymírají.Je smutný,že člověk by to mohl napravit,ale zisk je zisk.Naše děti a vnoučata některé druhy opravdu uvidí jen na OBRÁZKU.Smutný konec Fauny a Flofy.

Od Velkého třesku k člověku Od Velkého třesku k člověku Eric Buffetaut

Knihu jsem s vnukem přečetli za jediný den,byl spokojen a stále se na něco ptal,rád jsem mu odpovídal.I já se poučil.Doporučuji.

10.05.2020

Velcí dinosauři Velcí dinosauři Zdeněk V. Špinar

Tuo knihu jsem musel číst svému vnukovi,kterému se moc líbila.

Bronzový poklad Bronzový poklad Eduard Štorch

Krásně vyprávěný příběh malého chlapce vzrůstem ale ne odvahou,kterou očistí svého otce a rod Medvědů

10.05.2020 5 z 5

Báječní muži na létajících strojích Báječní muži na létajících strojích Břetislav Ditrych

Tuto knihu jsem objevil u otce v knihovně a začal číst.Hned od záčátku jsem se začetl a vžíval se do pronikání do vzduchu.Jsou zde krásné dobové fotografie.Moc pěkné počtení.Kdo má tato témate rád vřele doporučuji.

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Opět poutavé čtení ve kterém jde oživot Casteru Kaneovi a jeho sestře Sadii.Zde se odehrává děj pozemských bytostí se zvláštními schopnostmi,které ale ještě neumějí využít.Kdo zvítězí sourozenci nebo zákeřné nestvůry.To si přečtěte a budete to vědět jako já.Doporučuji

Čelisti Čelisti Peter Benchley

Velmi pěkné popsán děj z pláže u města Amity kde se objevil býlí žralok,který zabíjí lidi.Najde se někdo kdo jeho řádění zastaví.ANO

09.05.2020

Chrám Matky Boží v Paříži. Díl I (třísvazkové vydání) Chrám Matky Boží v Paříži. Díl I (třísvazkové vydání) Victor Hugo

Zde se rozehrává příběh hrbatého Quasimoda a krásného cikánského děvčete Esmeraldy do které se zamiluje nejen on ale kníže Froll,který hrbáči poručí aby Esmeraldu unesl.Více psát by bylo škoda,kniha je nádherná,vřele doporučuji.

Kramerová versus Kramer Kramerová versus Kramer Avery Corman

Tento příběh by mohl být i ze součastnosti.Je zde poukazováno na součastnou společnost jak se chová.Velmi pěkné čtení a ještě lepší film.Vřele doporučuji.

09.05.2020 4 z 5

Skleněné peklo Skleněné peklo Thomas N. Scortia

Tuto knihu a film jsem četl se zaujetím,protože jsem chvíli dělal hasiče a tak jsem se dovedl vcítit do děje,který bych nechtěl prožít,ale smekám před těmioi lidmi kteří nasazujou své životy aby zachránily nejem materiálové hodnoty ale i životy.Máme to i doma,jsem na ně hrdý.

Práče Práče Jan Mareš

Tato kniha mě chyrla za srdce,osud chlapce a jeho příběh ve válce i odvaha.

Synové vlčice Synové vlčice Tanja Kinkel

Byl jsem rád,že jsem tuto knihu sehnal a opět se vrátil do doby kdy se budoval Řím.Film jsem viděl byl super.Proto jsem četl a skoro"nejedl,nespal".Upřimně doporučuji kdo má tento styl rád.

09.05.2020 5 z 5

Nikola Šuhaj loupežník Nikola Šuhaj loupežník Ivan Olbracht (p)

Skvěle napsaná ikdyž chvilemi jsem si připadal někde jinde než v tom ději

08.05.2020 4 z 5

Strach nad Bobří řekou Strach nad Bobří řekou Jaroslav Foglar

Opět výborné vyprávění Jaroslava Foglara

08.05.2020 5 z 5

Starci na chmelu Starci na chmelu Vratislav Blažek

Tuto knihu jsem přečetl dřív než jsem uviděl film a byl jsem mile potěšen nejen herci ale i písničkami.

08.05.2020 5 z 5