Luigi1 Luigi1 komentáře u knih

Batman: Zrození démona: Kniha první Batman: Zrození démona: Kniha první Dennis O'Neil

Tento komiks byl slušný,byla pěkná pasáž když se Batman převlékl za zabijáka,který ho měl zabít.docela dobrý.

07.05.2020 3 z 5

Rudá Sonja 2 - Démoni noci Rudá Sonja 2 - Démoni noci David C. Smith

Úplně jsem zklamán a přetrpěl jsem čtení

07.05.2020 1 z 5

Rudá Sonja 3 - Když se peklo směje Rudá Sonja 3 - Když se peklo směje David C. Smith

Očekával jsemněco jiného než mi tato dala,jsem zklamán.

07.05.2020 1 z 5

Magická brána Magická brána Sandra Regnier

Při otevření tajemné brány Allison způsobí velký chaos a jsme vději,který se mi líbil

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Přečetl jsem další díl,kdž si chce někdo odpočnout a snít může tuto knihu si klidně přečíst.

07.05.2020 5 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Pobudete v městě ze skla na phřbu,objevují se zde známí hrdinové,je zde hodně humoru,smíchu,pláče a hněvu.Měl jsem příjemný pocit.

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Krásné čtení,které mě pobavilo,byl jsem moc rád,že jsem si ji přečetl a viděl film,který bych řekl byl lepší

Zoubkovaný poklad Zoubkovaný poklad Jiří Nováček

K této knize se vracím už několikraá a vždy jsem nejbohatším mužem,alespoň v mysli.Zde jsou informaceo začátcích poštovních zásilek,Tato kniha už mladým,si myslím nic neříká.Sběrarelů různých předmětů od známek přes hokejové kartičky a pod.(nevymenoval jsem vše co se sbíérá určitě bych na něco zapomněl a nechtěl bych se dotknou ega sběratele)je nás strašně málo.Škoda měli jsme o zábavu postaráno a nevymýšleli jsme kok.tiny

06.05.2020 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Velice poutavé čtení s nahlédnutím do rodin mafianů a bosse,který ovládal podsvětí ale i policii.Kniha jako film velice dobře zpracovaný.Vřele doporučuji.

06.05.2020

Prázdniny v pralese Prázdniny v pralese Zane Grey

To hodnocení Blue je čistá pravda a je to smutné zjištění,že dnešní mládež(ne všichni)zajímají drogy,lenost a rvačky!!!!

05.05.2020

Vzdálené modré hory Vzdálené modré hory Louis L'Amour

Oba tyto komentáře potěšily moje srdíčko.Děkuji

Na válečné stezce Na válečné stezce Louis L'Amour

Mile mě potěšil komentář Loubooker,který se jako já vložil do děje a nechal se unášet Ĺ Amourovým rukopisem.

Jubal Sackett Jubal Sackett Louis L'Amour

To mě mrzí,že máte takový záporný názor ságu Sakettů,já mám celou ságu abyl jsem spokojen sĹ Amourovým rukopisem

King Kong King Kong Edgar Wallace

Velice poutavě napsané a dobře se čte,jsem rád,že ji mohu doporučit(kdo má tento druh děje rád)

03.05.2020 5 z 5

Knoflíková válka Knoflíková válka Louis Pergaud

Plně se stotožňuju s názorem tygřík2, tato věta mi zůstala v pamněti i po tolika letech co jsem viděl film. Knihu jsem objevil u kámaráda když jsem vracel knihy a velice mě to potěšilo,že jsem se mohl opět vrátit do klukovských let. Dnešní generaci by se fil ani knížka určitě nelíbila,protože tam nejsou drogy a mrtvoly (kam to spěje)

02.05.2020 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Zajímavý příběh s myšlenkami,které jsou velice zajímavé

01.05.2020 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Lovci stínů se dostávají do problémů z kterých se snaží s vypětím sil dostat

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Zajímavé a čtivé

Vězení svobody Vězení svobody Michael Ende

Endeh opět výborný poutavý příběh

01.05.2020 4 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Jsem moc rád,že jsem tuto knihu sehnal,tento děj mě zavedl do světa snad fantazie nebo současnosti?