LucušN. LucušN. komentáře u knih

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Knížka se mi četla pěkně. Jen jsem si přála, aby dopadla jinak.

19.11.2018

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka se mi líbila, i když chvílemi na mne působila naivně. Trochu mi připomínala Všechny malé zázraky. Dle mého názoru stojí za přečtení.

19.11.2018 4 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Úplně nevím jak se k této knize vyjádřit. Nevěděla jsem o knížce nic. Trvalo mi, než jsem se do knížky začetla. Myslela jsem si, že bude úplně o něčem jiném a hlavně ze současnosti. Knížka není špatná, vyjadřuje se k zajímavému tématu o kterém jsem nic nevěděla. Jen na můj vkus moc popisné :) a hlavní hrdinka mi nebyla úplně blízká.

22.10.2018 3 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Posledním dílem jsem se nemohla prokousat, musela jsem se nutit do čtení. Líbil se mi až samotný závěr knihy.

04.10.2018 3 z 5

Výborná práce, Ladislave. Potěšil jste mne i pobavil. Zdá se mi, že děláte svět krásnějším.

04.09.2018 5 z 5

Zamilovaný muž Zamilovaný muž Karl Ove Knausgård

Autor razí heslo, že kniha snese všechno :). Je upřimný až za hrob. Chvílemi jsem se v knize ztrácela, ale i tak se mi líbila.

31.08.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Za mne dvě a půl hvězdy, i tak to je na tuto knihu dost. Autorka by se spíš měla zaměřit na kvalitu místo kvantity.

30.08.2018 3 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Styl psaní mi přijde trochu mužský (což ničemu nevadí). Knížka se mi líbila, jedna hvězda dolů je za přílišnou brutalitu.

30.08.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Jediná kniha od Radky Třeštíkové která se mi líbila. Ostatní jsou plytké, hlavní postavy nesympatické.

30.08.2018 4 z 5

Smrt v rodině Smrt v rodině Karl Ove Knausgård

Musím se přiznat, že tato forma šmírování, se mi líbila :).

27.08.2018 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Kniha mne dostala a už nepustila. Prvních cca 50 stran mi připadalo jako by ji psal někdo jiný. Nemohla jsem se do knihy začíst. Pak se od ní odtrhnout. Doporučuji.

27.08.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Za mne nejlepší kniha, co jsem letos doposud četla. Rozhodně doporučuji.

26.08.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová je velmi kvalitní spisovatelka, dle mého úsudku je jedna z nejlepších v současné době. Neuvěřitelně propracovaný příběh. Doporučuji. Velice čtivá knížka na někoho může působit smutně až depresivně.

26.08.2018 5 z 5