Lucka D. Lucka D. komentáře u knih

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Nedávno jsem dočeta a kniha mě chytila, je živá, má rychlý spád a vůbec není čas na nudu. Zápletka je dokonale promyšlená a příběh působí autenticky. Pro mě příjemné čtení.

23.06.2014 4 z 5

Síla vůle Síla vůle Barbara Taylor Bradford

Dobré čtení, ačkoli od této autorky už mám svého favorita :-) B.T. Bradford mne však zatím ještě nezklamala.

22.04.2014 3 z 5

Vše na dosah Vše na dosah Barbara Taylor Bradford

Kniha byla jedním slovem úžasná, přečetla jsem za chvíli, se slzami v očích, ale přesto se k ní opět vrátím, příběh měl děj, dynamiku, je věrohodný a současný. Z autorčinýc knih asi nejpovenější, alespoň z těch, které jsem četla.

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Velmi podařený román, doporučuji ! Napínavé, čtivé, zkrátka příjemné čtení.

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Kniha dobrá, námět i zpracování chválím, četlo se mi skvěle, jen se mi zdálo trochu nepravděpodobné, jak se hrdinka na dvacet let vzdala milostného života a najednou je vše zapomenuto... ale i to se samozřejmě může stát. Celkově hodnotím pozitivně.

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Knížku jsem dostala dárkem a z tématu jsem byla trochu rozpačitá. Četla se mi ale moc dobře, byla jsem překvapená, že mě i toto "duchařské" téma, které jinak nemsím, zaujalo. Prý se chystají další díly, pokud na ně narazím, určtě taky přečtu

17.04.2014

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Nevím proč mi to přijde jako kopie 50 odstínů... ani toto mě moc nezaujalo.

17.04.2014

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zvládla jsem přečíst 1. díl a dočetla jsem ho jen proto, že jsem čekala, kdy se začne něco dít. Nezačalo. Slabomyslný příběh, rozvláčné, přesto několi mých kamarádek "přečetlo jedním dechem" a jsou nadšené. Toto není můj šálek kávy, další díly ani za nic!

16.04.2014