Sametová kůže

Sametová kůže https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196381/bmid_sametova-kuze-nun-196381.jpg 4 113 48

Sára toužila po dítěti. Přání si splnila ženskou lstí, manžel Kamil se ale s otcovskou rolí nesmířil. Začal Sáru podvádět a nakonec ji znásilnil. Utekla a rozvedla se s ním, ale jen pár dní po rozvodu dojde ke Kamilově vraždě. Podezřelá je právě Sára - nejen kvůli minulosti, ale i chybějícímu alibi a majetku, který by po zemřelém muži mohla dědit. Nad jejím osudem se stahují mraky, dochází na další zločiny a v ohrožení života se ocitá i Sářin syn. Mladá žena propadá zoufalství a alkoholu...... celý text

Blanka586
04.07.2023 5 z 5

Vynikající knížka, napínavá, hezky se četla.

knihomolka1197
04.03.2023 2 z 5

Trochu slabší příběh...nic, k čemu bych se vracela..

Lucie401
29.08.2022

trochu slabci. ale i tak se mi to libilo moc.

Evka27
10.08.2022 3 z 5

Tak zase jen průměr, nevím, Sandra Brown a Nora Roberts taky píší podobný žánr - krimi spolu s lovestory, ale tak nějak většinou lépe.

Andulka VK
22.07.2022 4 z 5

Včera večer jsem po této knize sáhla a nějak jsem se začetla a zapomněla na čas...napínavý příběh, docela mne osud hlavní hrdinky i její kamarádky Ilony oslovil...tentokrát těch podrobných popisů sexuálního jiskření a následně aktů nebylo tolik, jak bývá u této autorky zvykem...za mne spokojenost! Ráno jsem těch pár zbylých stránek dočetla...jen ta Sářina povedená matinka mne ještě straší v hlavě...ta byla opravdu na zabití! (...ale ta obětí vraždy nebyla, žije dál...)

Jessybelle
03.04.2022 4 z 5

Pěkný krimi román pro ženy. Děj vcelku odsýpá hned od začátku. Při čtení se nebudete nudit.

trdlo1
13.08.2021 5 z 5

První přečtená kniha této autorky. Určitě si přečtu další její knihy.

Knihomolka97
12.07.2021 4 z 5

Sametová kůže je další skvělá knížka, už pátá, kterou jsem od autorky přečetla.
Taková romantická detektivka, kde nechybí vraždy, vyšetřování, nečekané odhalení, touha, vášeň i láska. Tentokrát erotiky nebylo tolik, jako v předchozích knihách. Hlavní hrdinku Sáru jsem si oblíbila, i když úplně nesouhlasím s jistou věcí, co udělala.
Četlo se to opět samo, měla jsem přečteno během pár hodin. Zkrátka SUPER to bylo!! :)
4,5/5

petulik330
04.04.2021 3 z 5

První kniha od této autorky a vůbec nelituji že jsem po ní sáhla.
Kniha je napínavá od začátku. Dojde ke dvěma vraždám: Sářina manžela a jeho milenky. Z vraždy exmanželka je podezřelá Sára, protože nemá alibi, ale měla motiv.
Odhalení vraha bylo velice prekvapové a rozhodně jsem to nečekala. Můžu jen doporučit.

polly43
22.05.2020 5 z 5

Vždy ráda sáhnu po knížce paní Markety Harasimové,líbí se styl jejího psaní.

majík1
05.12.2019 5 z 5

Kniha s detektivní zápletkou a romantikou.Moc pěkně se četla

perpe2a
31.03.2019 3 z 5

Kniha je romantický detektivní román s koncem alá červená knihovna. Hodnotím jako průměr, trochu jsem se občas při čtení nudila, zbytečně byly dlouhé některé popisy. Ale celkově je to milé nenáročné čtení pro romantické duše.

Ann98
26.03.2019 5 z 5

Musím připustit, že se jedná o povedený napínavý a romantikou okořeněný detektivní román, ve kterém mladá žena čelí obvinění z vraždy. Na to, že se jedná o autorčinu detektivní prvotinu, vcelku se povedla. Líbí se mi živý děj knihy i její milostná zápletka, hlavní postavy zaujímají různé role a jejich styl vyjadřování tomu náležitě odpovídá. Troufnu si tvrdit, že detektivní žánr autorce sedí víc. Na to kolik má kniha stránek, přečetla jsem ji v rekordním čase a to už je co říct! Knihu si dokáži představit i jako film.

Danago
15.02.2019 3 z 5

Tato knížka se mi líbila víc než novější tvorba autorky. Bylo to příjemné a místy napínavé čtení pro ženy.

KatkaHutyrová
31.08.2018 5 z 5

Výborné počtení! Nenáročný, ale čtivý a v závěru i překvapivý román ze současnosti. Určitě čtení pro ženy. Nějaká snaha o napětí tu je, ale fanoušky thrillerů nebo detektivek to podle mého soudu neuspokojí, na to je tady těch prvků příliš málo.
Já jsem se bavila a určitě se podívám po dalších autorčiných knihách.

helenkan
26.07.2018 3 z 5

Byla jsem docela překvapená. Podle níže napsaných komentářů jsem nečekala nic moc. Mě to ale docela bavilo. Dokonce se mi povedlo odhadnout Kamilova vraha. :-)
Vraždy,hazard,únos,láska, erotika, vše v jednom - co si víc přát k oddechu. :-)

faraonka
03.06.2018 3 z 5

Všechny knihy této spisovatelky jsou na jedno brďo.Tyrana žena , nemocné dítě a pak šťastný vztah.Ctive jen pro nenáročné čtenáře

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Čekala jsem poněkud něco lepšího, místy jsem se nudila, ale nakonec jsem to dočetla.

novina
13.01.2018 4 z 5

Příběh mě zaujal a kniha se četla dobře. Vrah mě napadl hned jakmile se Sára svěřila se svým bolestným zážitkem.
Konec byl už trošku červená knihovna, ale dávám 4* za to, jak je kniha čtivá.

alabra
28.12.2017 2 z 5

Nuda, nuda, nuda. Nevěrohodné charaktery postav, nevěrohodné chování postav, nuda, nuda, nuda. Už os počátku bylo vše jasné, jednání osob předvídavé.

2014  75%Sametová kůže
2017  84%Poháry touhy