Mrazivé hry přehled

Mrazivé hry https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306120/mid_mrazive-hry-lix-306120.jpg 4 76 76

Dvě sestry – dva osudy… Velká láska, životní ztráta i smyslná vášeň potkají obě, ale každá je prožívá po svém. Starší Báře se vztah se vším všudy nedaří a muži, kteří procházejí jejím životem, jí nepřinášejí štěstí. Dokonce i Marek, jenž se zdál být tím pravým, ji zraní. A Žofie se sice za muže svého srdce provdala, ale brzy ho tragicky ztrácí. Bára se nedlouho po tvrdém prozření, kdy přistihne svého přítele při nevěře, stává obětí nebezpečného stalkera. Ona, a později ani policie, však netuší, kdo a proč ji pronásleduje a ohrožuje její život. Původně široký okruh podezřelých se postupně zužuje, avšak pachatel zůstává utajen. Lavina pohrůžek i útoků ji přinutí k úniku z vlastního domova… A právě díky tomu potkává hasiče Daniela. Zažívá milostné vzplanutí a vášnivé chvíle jí pomáhají zapomenout. Nic však není tak jednoznačné, jak se zdá, a na Báru čeká řada nástrah… Žofii zase trápí vzpomínky na autonehodu, při níž zahynul její milovaný manžel Ondra. Upadla do depresí, které ji nakonec přivedou až k myšlenkám na sebevraždu. Potřebuje nalézt ztracenou sílu k životu – a na obzoru se konečně objevuje nový muž… Pomůže jí zvednout se z popela a opět vzlétnout, anebo její život definitivně skončí v troskách? Osudy obou žen se protnou v dramatickém závěru plném napětí, vypjatých emocí a překvapivých odhalení.... celý text

Romány
Vydáno: , Čas

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivé hry. Přihlašte se a napište ho.

Angelicca
07.01.2024 5 z 5

Od této autorky moje úplně první kniha. Moc se mi líbila, takže čtu již další román.

Aghatte
29.09.2023 1 z 5

Zuby jsou bělostné, hrudi ocelové, nitra rozžhavená, pasy vosí, mužství vztyčená a všichni stále jen potřebují sex. Do práce se moc nechodí, zato se hojně posiluje a popíjí. A hlavně souloží. Pokud zrovna nesouloží, tak o tom mluví a přemýšlejí. Postavy jsou vykresleny pouze z hlediska přitažlivosti pro druhé či stejné pohlaví. Všichni, včetně policie, která tam vystupuje, když už to má být detektivka, jsou atraktivní.
Zřejmě mám pro četbu tohoto typu málo vyvinuté poprsí. Nějak tam nezapadám.
Naprostá ztráta času a škoda tolik drahého papíru.

knihomolka1197
01.07.2023 4 z 5

Příjemné čtení na dovolenou... čtivá kniha s detektivní zápletkou okořeněná erotickými zážitky hlavní hrdinky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrazivé hry v seznamech

v Právě čtených1x