lucije87 lucije87 komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tu knihu jsem vlastně četla dvakrát. Nebo jak se to vezme. Před lety, ale zapomněla jsem ji ohodnotit. Teď do výzvy s tím, že jsem části textu poznávala, ale nepamatovala si příběh. Celkově 3-4 z 5 - místy to na mě působilo moc přehnaně a krvavě. Budu si muset od HH dát zase pauzu.

01.02.2020 3 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

nenadchne, neurazí..

24.04.2014 2 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse a asi na delší dobu poslední.. Studuju biologii, takže po přečtení profilu autora jsem se těšila na něco s uvěřitelnou zápletkou, ale tvrdě jsem narazila. Kniha podle mě patří spíš do žánru sci-fi než thriller. Absolutně neuvěřitelný příběh se špatně vykreslenými postavami. Nudná klišé, která jsem přeskakovala (milostná scéna za bouře - to snad ne!, ochočený jaguár, rangeři, ...). Dialogy postav mi přišly umělé. Knihu jsem dočetla se sebezapřením a jen proto, abych ji mohla probrat s přítelem, který ji četl první. Konec jsem přeskakovala. Souhlasím s komentářem nightlybird.

17.03.2014 1 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Bavilo mě to moc! Čtu knihy o HH v pořadí podle roku vydání originálu a přijdou mi čím dál lepší.

19.02.2014 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Latrínová část byla podle mě zbytečná. Někdy zbytečně vyhnané do thrillerového extrému. Roger Brown mi jako hlavní postava ale sednul a kniha se četla dobře.

02.01.2014 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zápletka mě bavila a Harryho Holea jsem si oblíbila. Pěkně popsané Thajsko a postavy. Nesedl mi konec - moc neuvěřitelné.

26.07.2013 4 z 5