Lucie18 Lucie18 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Knížku jsem přečetla za jeden den. Nešlo se od ní odtrhnout. Velmi dobře se knížka četla a těším se na další díl.

01.09.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem si koupila asi po měsíci co vyšla v knihkupectvích. Přečtenou jsem jí měla asi za dva nebo tři dny. Nešlo se od ní odtrhnout. Skoro až do konce jsem si myselala, že nezemře ani jeden. Opak byl pravdou a řvala jsem jak malá.. A podle mě si každý kdo to přečte začne vážit toho, že je zdravý a že lidé mají jiné problémy než kdy si dojdou na kosmetiku ;).
Ano vím to celej příběh je vymyšlen ;)

03.01.2016 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Z celé série mě bavila tato kniha. V dalších sérií mi Luce začala být nesympatická.
Ještě tedy poslední díl se mi líbil.

03.01.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Asi je tato kniha určena spíše pro kluky, ale já jí četla asi 4roky zpět a docela mě bavila. Ale 11 nebo 12 dílů je moc. Já osobně došla asi jen k 5 dílu.
Kniha krásně popisuje místa kde se nacházejí a velmi dobře si to každý (jen můj názor) dokáže představit.. Hraničářův učeň mě navedl i k fantas knihám.

03.01.2016 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Knihu jsem četla jen kvůli tomu, že jí mám k matuře... Už nikdy víc bych to nečetla. Básně nejsou pro mě :D.
Ale každý na to má jiný pohled :)

03.01.2016

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu mám v povinné četbě k maturitě a mohu říct, že mě velmi ohromila. Přečetla jsem jí za dvě hodiny a četla se sama... Doporučuji!

22.11.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Wow. Kniha mi padla do oka hned. A dá se říct, že jsem jí přečetla jedním dechem.
Lepší knihu jsem snad nikdy nečetla.

30.08.2015 5 z 5

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Podle mého by si tu to knihu měl přečíst každý. Je zde úchvatně popsán Notre Dame, život člověka, který se liší ale má city tak jako každý znás. Tahle kniha ikdyž pochází a popisuje život 19 století ukazuje, že člověk se v určitých věcech nezměnil. Doporučují přečíst :)

04.08.2015 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Tuto knihu jsem přečetla velmi rychle. Děj se mi velmi líbil byl velmi dobře propracován.

04.08.2015 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Podle mého Aliance byla nelepší z celé trilogie.
Tím závěrem spisovatelka hodně překvapila. Každý který čte knihy toho to tipu musí uznat, že konec vždy skoro stejný tohle dle mého nikdo nečekal.
Celá trilogie byla velmi dobrá, ale Aliance byl TOP díl

04.08.2015 4 z 5