luci33 luci33 komentáře u knih

Popelčiny slzy Popelčiny slzy Annie Burrows

Hlavní hrdinka byla až moc neschopná a jak se do ní manžel zamiloval, když s ní netrávil čas, to já prostě nechápu..

02.07.2019 2 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Předchozí díly se mi vůbec nelíbily, donutila jsem se pokračovat, protože nemám ráda neuzavřené série, ale byla jsem nesmírně mile překvapena. Kéž by se další díl nesl v podobném duchu.

15.06.2019 5 z 5

Anglický pacient Anglický pacient Michael Ondaatje

Čtu a prodírám se tím hůř než trnitým křovím. Moc těžkopádné, moc přelétavé, příliš hlavních linek, které zdánlivě vůbec nesouvisejí - asi ano, ale než dojdu k pointě, bojím se, že už budu příliš otrávená, než abych jásala nad průsečíkem dějin. A kdyby nevylo ČV, nejspíš bych ji vůbec nedočetla.

Dočetla jsem a nebavilo mě to. A konec mě vyloženě naštval.

06.03.2019 1 z 5

Osud a vášeň Osud a vášeň Linda Lael Miller

Líbilo se mi to moc.

28.10.2018 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Asi mě rozmazlila K. Woodiwiss, měla jsem chuť na trošku hlubší příběh a propracovanější reálie. Přišlo mi to takové mělké a povrchní, ale na chvilkové pobavení to stačilo.

08.07.2018 3 z 5

Útěk z hor Útěk z hor Bronwyn Williams (p)

Děj krásně plynul, nestagnoval, bavil..

09.06.2023 5 z 5

Bývalá milenka Bývalá milenka Rebecca Hagan Lee

Neurazí, nezaujme, taková nemastná, neslaná, překlad děsný.

04.03.2020 4 z 5

Cudná hříšnice Cudná hříšnice Alissa Johnson

Ze všech tří dílů mi tahle přišla nejrozvleklejší a nejvíce bez děje. I ta madam se vzdala až moc rychle a jednoduše.

27.09.2019 3 z 5

To nejsladší, co znám To nejsladší, co znám Joan Hohl

Tenhle díl se mi líbil nejméně z celé série.

14.09.2019 3 z 5

Co o mně nevíš Co o mně nevíš Christine Pacheco

Hrdinka byla protivná a ubrečená, jen já, já, já. A chtěla po něm něco, co sama nebyla ochotná udělat. To nesnáším.

03.06.2019 1 z 5

Noc v Benátkách / Sonáta pro cello Noc v Benátkách / Sonáta pro cello Kate Hewitt

První příběh super, druhý se úplně nepovedl, dobré téma, ale trochu nudilo zpracování.

24.04.2019 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Chcete ve svém životě něco změnit? Tahle kniha Vás nakopne..

09.04.2019 5 z 5

Vždyť jde jen o manželství Vždyť jde jen o manželství Jo Beverley

Nuda, nuda, nuda. Něco mi na tom prostě vadilo. A závěrečná milostná scéna? Spíše psychologické pitvání minulosti. Já jim tu vášeň nevěřila, když se celou dobu chovali jako dva studené psí čumáky.

13.12.2018 2 z 5

Tajná vévodkyně Tajná vévodkyně Gayle Wilson

Souhlasím, opravdu povedená zápletka i další děj oproti jiným harlequinkám.

17.09.2018 5 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Rozhodně lepší než první díl, ale nijak úchvatné, takové narychlo ušité.

14.09.2018 3 z 5

V bouři vášně / Sláva nestačí V bouři vášně / Sláva nestačí Catherine Mann

První bojuje o svou nezávislost a druhá se své závislosti na sestře urputně drží. A obě si tím šlapou po štěstí. A obě mi přišly hooodně pitomé, i na červenou knihovnu.

26.08.2018 2 z 5

Stříbrný oheň Stříbrný oheň Gabriele Marie Schuster

Chtěla jsem pohádku s pohádkovým koncem a vůbec mi nevadí, že by se to asi takhle nikdy nestalo.. mě se to četlo hezky

22.05.2024 5 z 5

Jak se dobře vdát Jak se dobře vdát Glenda Sanders

(SPOILER) Po první povídce jsem měla špatnou náladu. Ona od všeho utekla, dvakrát... a on se šel omlouvat. Ale ty další tři už se povedly lépe.

01.08.2023 4 z 5

Nepodařená svatba Nepodařená svatba Metsy Hingle

Nebylo to špatné, ale přece - jen ty zásnuby byly trochu uspěchané a zápletka spíše hodně průhledná..

26.07.2023 4 z 5

Jenom hra Jenom hra Kathleen Korbel