luci2 luci2 komentáře u knih

Hřích Hřích Sharon Page

Erotický až pornografický román. Kdyby nebyli používány vulgarizmy a byl by trochu více uhlazený asi by se mi líbil víc, ale i tak má své kouzlo.

21.07.2013 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Příběh se mi moc líbil, jen jsem trochu víc očekávala od epilogu a to tím, zda se Michael zbaví svých takzvaných záchvatů a zda se Francesca vyčká vytouženého dítěte. Hold jsem velká romantická a chyběl mi dokonalý konec.

06.07.2013 3 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Nevím v čem je tenhle příběh jiný, ale velmi mě oslovil. Postava Ewana a Nory se mi líbili a měli své charizma. Určitě nebudu litovat až k téhle knížce budu vracet.

04.06.2013 5 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Sutcliffe

Kdybych nečetla předcházejí díl ze série asi by mě knížka moc nenadchla.

19.05.2013 3 z 5

Oddanost Oddanost Katherine Sutcliffe

Knížka se mi líbila je plna romantiky a už teď se těším na zajímavé pokračování příběhu Marie a Treye. Knížka má otevřený konec.

19.05.2013 4 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Krásná kniha, úžasně se četla. Už se těším až si ji přečtu znovu.

20.01.2013 5 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Příběhy této autorky se mi moc líbí, neboť čtenáře dokáže vtahnout do děje tak, ze jen neradi budete knihu odkládat. Pribeh Jordana a Alexandry nepostrádá vtip, trpkosti, intriky a v neposlední řadě pokus zbavit se hlavního hrdiny. Nakonec viník mě velmi překvapil a do poslední chvíle jsem netušila, ze by to mohl být zrovna ten. Konec byl velmi napínavý a hezky. Skoda jen, ze tak rychle skončil. Klidně bych snesla několik stránek navíc. Takže všem vřele doporučuji.

19.05.2020 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Tak abych řekla pravdu, popravdě nevím co bych o téhle knížce a především autorce měla napsat, neboť ve mě vzbuzuje názory odporu, nudy a hnedle zase nadšeni, úsměvu a zvědavosti co se dozvím v dalších příbězích. Ale abych byla upřímná příběh Richarda a Catriony nebyl špatný. Dokonce ze třech příběhu co jsem četla byl nakonec asi nejlepší. Člověk si musel odmyslet nudnost a vleklost. Nevím proč si autorka zbytečně libuje ve vleklosti, což čtenáře často odradí. Chvílemi jsem bojovala s tím, ze knihu nedočtu, a ze si už od této autorky nikdy nic nebudu chtít přečíst, ale než jsem se dostala na konec mě autorka opět nahlodala a dokázala mě přesvědčit, ze bych to s ni a s jejími příběhy měla ještě zkusit. Rada čtu série za sebou, ale poprvé asi budu muset tuto serii prokládat i jinými autory.

09.05.2020 3 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Opět příběh nebyl špatný, ale něco mi tam chybělo. Mám pocit, ze se to zbytečně tahlo, i když se tam našli chvilky, které jsem si užívala. Zatím této autorce nějak nemohu přijít na chuť, ale stále se nevzdávám a budu v serii pokračovat.

04.05.2020 3 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Knížka nebyla špatná. Zápletka dobra s dobrou myšlenkou. Ale vadilo mi skákání dějové linky, které ne vždy pro mě plynule navazovalo. Takže jsem nebyla schopna se do děje plně vžít, proto mi nedělalo problém knihu odložit a dokonce jsem od ni někdy záměrně utíkala, což se mi většinou nestává. Je to prvotina, kterou jsem od této autorky četla a až natolik mě neuchvátila, ale nerada se vzdávám, takže uvidíme jaký bude příběh o Vaneovi. Přes vysoké hodnocení jsem mírně z této knihy zklamaná.

03.05.2020 3 z 5

Milovat zhýralého vévodu Milovat zhýralého vévodu Nicole Jordan

Knížka se mi líbila. Ukázalo se, ze zhýralý vévoda není až tak zhýralý a ze je ve skutečnosti muž, kterého by každá z nás chtěla mít doma. Co mi však vadilo byla Tess a její upínaní se k Richardovi, přičemž ublizovala Ianovi. Kdyby častěji ukazovala své city měla bych ji raději. Vadilo mi, ze si neuvědomovala co všechno pro ni Ian děla. Proto dávám o hvězdičku méně, i když kvůli Ianovi si někdy tuto knihu přečtu. Ten byl úžasný!

30.04.2020 4 z 5

Napravit hříšníka Napravit hříšníka Nicole Jordan

Příběh Eleanor a Damena byl milý a dobře se četl ;-)

27.04.2020 4 z 5

Svést nevěstu Svést nevěstu Nicole Jordan

Přestože kniha byla hezká a Heath byl úžasný. I tak jsem měla k příběhu malé výhrady a proto je ubrana hvězdička. Jinak je to kniha pro odpočinkové odpoledne.

21.04.2020 4 z 5

Rozbúrené city Rozbúrené city Jude Deveraux (p)

Mám příběhy o Montgomeryovych rada. Sice tento nebude patřit mezi moje top, neboť jsem měla pocit, ze podobny jsem již četla. Zápletka nebyla až tak strhující, ale vylíčení hlavní postav Ace a Fiony se mi moc líbila. Kdo chce mít sérii Montgomeryovych komplet určitě si ji přečte.

02.04.2020 3 z 5

Kouzlo lásky Kouzlo lásky Kimberly Cates

Hezká knížka. Začátek se mi zdál trochu kostrbatý a popravdě je to první kniha, u které se mi podařilo dvakrát usnout. Avšak když jsem překonala několik první stran a kapitol a odhodila nesmyslnost bájné pohádky o Ciaranovi přistihla jsem se, ze se mi kniha líbí. Tato autorka umí vnést do knihy doopravdy vřelé city a její popis lásky je dech beroucí, až jsem se neubránila slzám. Po dlouhé úvaze jsem dala plný počet hvězd právě z tohoto důvodu, neboť její projev romantiky vás okouzlí.

01.03.2020 5 z 5

Pokušení Pokušení Jude Deveraux (p)

Moc hezká knížka, která se dobře čte. Hlavní hrdinka je zajímavá, bystrá osůbka, která se jen tak nevzdává a James je mužský každým coulem, jenž občan potřebuje trochu otevřít oči. Knížka je zajímavá svým příběhem, neboť není úplně stejný jako každý jiný. Takže za mě si pet hvězdiček zaslouží, i když nebude patřit k mým top.

23.02.2020 5 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Milý příběh vhodný pro klidné čtení. Neodolatelnou vášeň a stále jiskření v tomto příběhu nehledejte. Setkáte se zde s upřímným projevem lásky s velkou potřebou hlavní hrdinku chranit. Líbí se mi, ze ochranitelstvi není přemrštěné a krásně do příběhu zapadá. Nakonec jsem se přistihla, ze jsem na tyto počiny čekala a když přišli, tak jsem se jemně uculovala. Líbí se mi, jak autorka ve svých knihách propojuje různé postavy a tak se z bývalých hlavních hrdinu v jiném titulu opět setkáváte jako s vedlejšími postavami, jenz tvoří rodinu postav, na které se těšíte a čekáte jestli se v tomto příběhu objeví nějaký starý známý. To je co se mi na knihách od Lisy velmi líbí a možná i z tohoto důvodu je tak rada čtu. Takže, kdo tuto autorku nezná za mě ji vřele doporučuji, neboť její knihy jsou mou srdeční záležitosti.

07.11.2019 3 z 5

Podvedený vévoda Podvedený vévoda Bertrice Small

První polovina příběhu mi přišla příliš zdlouhavá a jaksi ne moc poutavá. Teprve až druhou polovinu jsem začala číst trochu s větším zaujetím, i když musím přiznat, že v závěru knihy jsem se nenudila a dokonce jsem se i zasmála. Tato autorka asi nebude můj šálek kávy. Avšak musím přiznat, že tato kniha nebyla bezduchaplná říčka sladkých a předvídatelných frází. Příběh měl určitý cíl a je pravdou, že při čtení jsem přemýšlela jak se příběh vyvine. Asi se k této knize nebudu vracet a pokud se k ní někdy vrátím, tak za hodně dlouhou dobu. Ale kdo má tuto autorku rád, tak tenhle příběh můžu oblíbencům B. Small jen doporučit.

12.08.2013 2 z 5

Krásná dědička Krásná dědička Rexanne Becnel

Kniha se hezky četla. Není to překvapující příběh, ale i přesto se mi líbila. Můžu jen vřele doporučit :-)

04.05.2013 4 z 5